Bursada tğp bebek tedavisi yapan doktor yada hastane önerileri

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve yasminkamu tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yasminkamu
  1. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar ;

bursada tüp bebek tedavisi yapan iyi bir doktor yada hastane var mı??

yoksa istanbulda kimi ve nereyi önerirsiniz??

kendim için değil çok sevdiğim bir arkadaşım için araştırıyorum..bursada oturuyor ve 2. kez deneyecekler...

tekrar hayal kırıklığı olsun istemiyorum..

herkese şimdiden teşekkür edrim.. tedavi sürecinde olanlara bol şansss.. rabbim herkesin gönlüne göre versinn:Saruboceq:

2. 5 Eylül 2010
  3. pasakl

pasakl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yasmin bende bursda oturuyorum.bursa tüp bebek merkezine gidiyorum.simdilik memnunum.eger olumlu sonuc alirsam tekrar yazarim sana.arkadasin ilkini nerde yaptirmis acaba

4. 5 Eylül 2010
  5. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    istanbula gidip geldiklerini biliyorum canım... ama adını bilmiyorum hastanenin...ne zaman başladın canım ?? sonuç ne zaman belli olacak ??

6. 5 Eylül 2010
  7. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah gönlüne göre versin canım.... yüce rabbim dert verip derman aratmasın...kadir gecen mübarek olsun :Saruboceq:

8. 8 Eylül 2010
  9. zeyfe

zeyfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    benim 1 yaşında ikizlerim var. İstanbul'da Bahçeci ekibi yaptı tedavimi o zaman Alman Hastanesi ile de çalışıyorlardı orada oldu tedavim. Şimdi ayrıldılar, Behçeci Kliniği olarak hizmet veriyorlar. Hatta bu sitede özel sayfaları da var, oraya girip doktorlardan da bilgi alabilirsiniz. Doktorum Halit Fırat Erden idi. Çok çok memnun kaldım.

2. denemede oldu. İlk denemem Bursa Tüp Bebek Merkezi'nde olmuştu, ben oradan pek memnun kalmadım. Bir arkadaşım aynı merkezde 4 defa denedi olmadı. Burayı kötülemek için söylemiyorum kesinlikle, sadece yaşadığımız tecrübeleri aktarıyorum. 5. deneme için Prof.Dr.Osman Develioğlu'na gittiler şimdi onun da 1 aylık ikizleri var:) Osman Hoca Uludağ Üniversitesi'nde. Muayenehanesi de var.

Bursa'da Osman Hoca'yı, İstanbul'da Bahçeci Kliniğini tavsiye edebilirim.

Allah o arkadaşınıza da evlat sevgisini tattırsın inşallah. İyi bayramlar diliyorum sizlere, herşey gönlünüzce olsun.

10. 9 Eylül 2010
  11. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bebeklerini allah bağışlasın...:nazar: allahım dert verip derman aratmasın... isteyen herkese versin...

verdiğin bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim... istanbula sürekli gidip geliyorlardı.. hamile kaldı.. ama sayılar düşüktü... bebekte düştü...

şimdi ekimde 2. deneyecekler... onlar için araştırma yapıyorum.. bir bebeklekleri olsun..onlarda bu duyguyu tatsınlar istiyorum.. herşeyin hayırlısı..iyi bayramlar

12. 11 Eylül 2010
  13. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    başka tavsiyesi olan var mı arkadaşlar???

14. 13 Eylül 2010
  15. zeyfe

zeyfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim yasmincim, az da olsa yardımcı olabildiysem ne mutlu...

16. 14 Eylül 2010
  17. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sağol canım allah razı olsun :)) bakalım bu hafta sonuna kadar iyice araştıracak.. osman develioğlunuda halit beyide... inşallah haklarında hayırlısı olsun canım :Saruboceq:

18. 14 Eylül 2010
  19. serramis79

serramis79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım nerelerdesin ya görüşemedik. Benim 17 yumurtam olmuş, yarın muayene olucam 2 gün sonra opu olabilirrmişim. Çok heyecanlıyım. Sen nasılsın? Merakta bırakma emi haber bekliyorum senden. Kendine iyi bak canım.