Bursada yardımcı bayan arıyorum

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve cipcon tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : cipcon
  1. cipcon

cipcon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mayıs ayına kadar ataevler mayıstan sonra bademli semtinde ev işlerinde yemek ve ütü de yardımcı bayan arıyorum.lütfen ilgilenen varsa yazsın

2. 18 Şubat 2010
  3. celsa

celsa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ulaşmaya çalışıorum fakat aramaıosunuz bulduysanız söylersenız sevınırım ben iş arıyorum işe çok ıhtıyacım var yardımcı olursanız ınanın çok sevınırımm ..tel bırakıorum fakat sılıor editörler yasakmış galıba burdan mesaj atarsan en azından ararız bırbırımızıı

4. 23 Şubat 2010
  5. celsa

celsa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slmm ben hala szden haber beklıorum canım ulasırmısınız acele bana temız kendı bılen sadık bayanmım güvenılır yapıya sahıbım lütfen beklıorum:)inanınnkı işe çok ıhtıyacım :a015:cım var

6. 1 Ağustos 2010
  7. ecob59

ecob59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bursa/Mudanya-Güzelyalı ilçesinde ikamet eden annemin yanında geceli-gundüzlü kalabilecek yardımcı bayan elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Annemiz son derece sağlıklı olup bakıma muhtaç değildir. Bu nedenle, BU İŞ KESİNLİKLE YAŞLI HASTA BAKIM İŞİ DEĞİLDİR...Sadece ev arkadaşı olarak kalacak, kendi evi gibi ev işlerini kriz ortamına uygun makul bir ücret karşılığında yapabilecek bir bayan elaman aranmaktadır. Aile bağı ve çocuğu olmaması tercih sebebi olacaktır. DUYURULUR.

XXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2010