Bursa'lı Anne adayları nerelerden ne aldınız ...???

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve AGGELOS tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : AGGELOS
  1. AGGELOS

AGGELOS Şans Meleğim Gel Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fikir rica ediyorumm esasen diğer bütün şehirlerdeki gibi elbette Bursa'da da herşey mevcut ama bilinen tavsiye edilen ve özellkile parça parça değilde bi çok kısmını bir yerden alabileceğimiz yerler var mı ? kimler nerden ne aldı ????

2. 30 Haziran 2010
  3. AGGELOS

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yok mu? yaww :bbo:

4. 30 Haziran 2010
  5. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz geçenlerde eşmle bebeler sarayından aldık bir kısım eşyasını aldık, fiyatların uygun olduğunu söylemişlerdi ama bize hiç öyle gelmedi, kapalı çarşıyı gezdik baya uygun fiyatlı bebeciler var yaklaşık fiyatlar aynı ama işin içine marka girince olayın boyutu değişiyor birden. hasane çıkışları 60 tl ye de var 10 tlyede var biz uyğun fiyatlı olsun nasıl olsa 1-2 hafta giyecek diye bir hasane çıkışı aldık ben evde çıtçıtını açarken koptu daha düşün yani :)) sonra güzel organik bir takım aldım ama parça parça satılıyor YKM de her parçasını bulamaya bilirsin ama ben tamamladım hepsini ara ara gidip baktım eldiveni, patiiği, önlüğü, şapkası,(11 TL) iç zıbını,(11TL)badisi,6TL tulumuun fiytatını hatırlamıyorum hepsi fuar baby aldım. dahada almayı düşünüyorum. bazı yerlerinde indirimlerini takip ediyorum. :) yine YKM den pijama takımı aldım iki tane onlarda indirimdeyken almıştım. intertten iki tane tulum aldım pişman oldum aldığıma bir dahada alışveriş yapmam kıyafet konusunda netten.

Son düzenleme: 30 Haziran 2010
  6. 30 Haziran 2010
  7. tgbc

tgbc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende chiccoda tek parça fiyatlarını gördükten sonra herşeyi bebeler çarşısından dan alamaya karar verdim. biberondan, kıyafete uyku setine kadar önümüzdeki ay eksiklerimiizi almaya başlıycam kısmetse ohhooo çok eksik var çoookkk ohaoldumsmile gerçi çarşıdaki kıyafetler vs.ne fiyata bilmiorum ama mağzalara göre daha uygundur sanırım. heralde ordada markalı olanıda vardır herhangi bir üründe
    birde merak ediyorumm bebek odası için halıda varmıdır acaba orda odamız hazır ama halımız eksik onu bulamıyorum hiç biyerdee istediğim gibi. fisfisfis önerebilceğiniz yer varsada sevinirim

8. 30 Haziran 2010
  9. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    ben izmirde yaşıyorum ama bursalıyım aslen...bebeğim için alışverişi de ananesiyle bursadan yaptık...kapalı çarşıda özlem bebe var...hemen hemen her şeyini ordan aldım diyebilirim..fiyatları da çok uygun..sadece mevlüt kıyafetini altıntop bebeden aldım...

10. 2 Temmuz 2010
  11. AGGELOS

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy valla keşke bursa'da da sadece hamile ve bebeklere yönelik bir alışveriş merkeziolsa böyle çok zor oluyor desene çarşı yollarını aşınırıcaz ve bilimum mağazaları gerçi mağazalar el yakıyodur henüz bir araştırma yapmadım bende önümüzdeki ay başlıycam burdan yazalaım olurmu nerden ne kadara ne aldık en azında birbirimize yardımımız olur kolay alışveriş yaprız

12. 2 Temmuz 2010
  13. smooth_criminal

smooth_criminal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben de önce bazı eşyalarını tomuycuktan aldım.Sonra keşfettim özlem bebe yi.Gerçekten fiyatları çok uygun ve güzel ürünleri.

14. 10 Temmuz 2010
  15. AGGELOS

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bursa'lı anne adayları dün bir fiyat ve çeşit araştırmaına çıktım cumhuriyet caddesindeki baby center a mutlaka uğrayın derim aradığınız herşey çok uygun fiyata mevcut yine çarşıda bakırcılr çarşısı girşindeki bebek mağazalarnı mutlaka gezin derim biz b çok şey aldık dün şimdi eksi listemi çıkartıcam olarıda önümüzdeki ay alıcam

bu arada 15 -18 temmuz arasu tüyap buttimde 5. BEBE VE ÇOCUK HAZIR GıYıM VE ÇOCUK ıHTıYAÇLARI FUARI olucak bi aksilik çıkmazsa gidicem mutlaka sizerede tavsiye ederim

16. 10 Temmuz 2010
  17. aypdr

aypdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    355
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba kızlar evet kapalı çarşıda özlem bebe var fiyatlar uygun ürünlerde güzel birde cumhuriyet caddesinde ayşen bebe var ordada güzel ürünler var ben şimdiye kadar tomuycuk ve lcw den aldım bugün özlem bebeye uğrıycam hepinmize kolay gelsin

18. 10 Temmuz 2010
  19. zelcan

zelcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    420
    Ödül Puanları:
    153
    evet bende geçen haftalarda keşfettim özlem bebeyi
    günlük altaçma 3,5tl aynı desen penye bataniye 3,5tl
    tulum 5li 7,5tl bedava yaa chicco ve mothercare baktım bana çok pahalı geldi
    mothercare den 1 tulum 80 lr yuh artık dedim belki 3üncü kez giydiremicem bile büyücek
    chicco desen oda 70 lr filandı çok çabuk büyüyecekler gerek yok
    ben annemle beraber çıkıcaz diye tam bakmadım özlem bebeye ama çok tatlı ve güzel şeyler vardı
    önümüzdeki hafta annem geliyor
    ozaman son eksiklerini alıcam ve yavaş yavaş yıkarım sanırım
    mobilyayı ben ikeadan almak istiyorum beyaz seri var ya ondan
    arabayı da ayşen bebede gödrüm pierre cardin 2080 sanırım modeli 330 dedi nakit
    ama belki gzüel bi pazarlıkla nakit 300 bırakır aynısı asmerkezde alt katta 407 lr idi
    yani 300 bırakmasada yinede uygun