bursalı anneler önerebileceğiniz bebek odası mağazları

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve butterflydsd tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : butterflydsd
  1. butterflydsd

butterflydsd oğlum kayram herşeyimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kısmetse nisanda oğluma kavuşucamda artık odasını hazırlayalım dedik.ama çarşıya çıktım bakındım hiç güzel bebek odası göremedim yada çok pahalılardı.yaptıradabilirim.bana nereleri tavsiye edersiniz özellikle çarşı civarında.yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. 13 Aralık 2009
  3. meltemsahin

meltemsahin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    meaba.bende inşallah ocak annesi olucam.biz mobilymızı moremo bebek mağazasından aldık.ama siz nekadarlık bişey almak istiyorsunuz? sitesi var ama çok ayrıntı yok.isterseniz netten bakabilirsiniz...

4. 15 Aralık 2009
  5. nurayaytekin

nurayaytekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizde geçen hafta moremo bebek mağazasından aldık. mudanya yolu üzerinde sol tarafta yanında ismo bebek var. karşısında da da babys diye bir tane daha küçük mağaza var ama hem hesaplı hemde güzel ürünler bence moremo hem pervin hanım çok tatlı çok yardımcı oluyor.. ayrıca mobilyalar 1 ay sonra geldiğinden şimdiden bakman iyi olur.

6. 16 Aralık 2009
  7. meltemsahin

meltemsahin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    meraba.hangi modeli aldınız acaba sorabilir miyim.vede nekadar tuttu.merak ettim:)

8. 17 Aralık 2009
  9. melis16

melis16 Senin gonlun degişirse,dunya değişir. . Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    çileği biliyorsunuzdur zaten cok hoş ve dönüşümlü bebek odaları var.biz yeğenime almıştık.ilerde beşiği yataga dönüşücek.çokta şık tabi ne kadarlık birşey düşündüğünü bilmediğim için başka yorumlar yapamıcam canm.ben bebeğime oyun parklı yatak alıcam.cocuk odası için erken bence.

10. 6 Mart 2010
  11. bulut16

bulut16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Bebeğimizin odasını hazırlama zamanımız geldi. Dediğiniz yerlere baktım ama karar veremiyorum. Bursa'da başka bir seçenek var mı? Duvar kağıdı da yapmak istiyoruz. Tabi fiyat da önemli...

12. 6 Kasım 2011
  13. arwenim

arwenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sevgili anneler sizin bebişleriniz büyümüştür bile şimdi..Ben 2012'de anne olucam inşallah.Bursa'da yasıyorum, Moremo mobilyaya baktık, fonksiyonel ve uzun süre kullanılabilecek gibi görünüyor. Ama ismini duymadığım için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bu mağazadan alan sevgili anneler acaba memnun kaldınız mı?bebek odası alırken nelere dikkat etmeliyim? Cevap verirseniz çok sevinirim :)

14. 17 Kasım 2011
  15. celfida

celfida Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba ben şubat ayında doğum yapacağım. Bursa çarşıbaşı girişinde Ahsen Bebe var biz Belis marka hayal model bebek odası aldık kız bebekler için ideal çok şık. fiyatı da 1.800 TL. bi gidin görün derim...