Bursalı arkadaşlar çocuklarınızı hangi doktora emanet ediyorsunuz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kesme şeker tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kesme şeker
  1. kesme xsxeker

kesme xsxeker Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorum aynen başlıktaki gibi arkadaşlar..burda çocuk doktorlarımızı memnuniyetlerimizi şikayetlerimizi paylaşalım lütfen ..halen daha bebeğimi gönül rahatlığıyla götürebileceğim bir doktor bulmuş değilim..bu iş kadın doğumcu bulmaktan daha zor... söz konusu insanın yavrusu olunca hep şüphe panik halinde oluyosun çünkü...sizler kimlerden menun kaldınız kimlerden memnun kalmadınız paylaşırsanız çok sevinirim..şimdiden paylaşımda bulunan herkese teşekkürler....

2. 26 Haziran 2010
  3. kesme xsxeker

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kimse çocuğunu doktora götürmüyor sanırım bursada

4. 26 Haziran 2010
  5. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben medical park da uzm. dr arif canan a götürüyorum kızımı
    gayet güzel ilgileniyor, biz memnunuz. ama biliyorsun memnuniyet kavramı kişiden kişiye ve beklentiye göre değişiyor.
    sen kime götürüyorsun, sanırım memnun değilsin doktorunuzdan ve bir arayış içindesin gibi geldi. sen de doktorunu yaz ki bu sayfayı okuyanlar da bilinçlensin.

6. 27 Haziran 2010
  7. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben oğlumu hastaneye değil doktorumuzun özel muayenehanesine götürüyorum, hastanede çalışmıyor. Dr. Bülent Aldemir, çok memnunum, Altıparmak'ta muayenehanesi var.

8. 27 Haziran 2010
  9. sedas22

sedas22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yıldırım doruk da fatih gök'e götürüyorum oğlumu.çok ilgili bi doktor her yönden bilgilendiriyo her soruyo cvp veriyo mükemmel bi doktor.şiddetle tavsiye ederim.ben çok memnunum

10. 27 Haziran 2010
  11. kesme xsxeker

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben şimdiye kadar çekirge doruktaki bütün doktorlara götürdüm oğlumu..doğum doktoru murat beydi sadece ondan memnun kalmıştım ki o da zaten askerlik görevini yaptığı için bursadaymış tayini çıkmış urfaya dönmüş...daha sonra ordaki bütün doktorlara götürdüm hiçbirisinden memnun kalmadım..en övdükleri atilla güray bile bana göre diğerlerinden daha kötüydü..hakan gerçek te muayene etti unun muayene ediş şeklini beğenmedim..erdoğan yüzkolları övdüler o hele çok garip bir doktor sadece burnu akan oğluma antibiyotik yazdı hemen düşünün 4.5 aylık oğlum..bende artık ordan vazgeçtim..içim hiç rahat değil acil bi durum olsa alalh korusun güvenebileceğim hiçbir doktor bulamadım henüz çok zormuş bu iş :KK43:

12. 27 Haziran 2010
  13. kesme xsxeker

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yıldırım dorukta berkant bey varmış ona çok iyi diyolar..fatih beyi hiç iyi duymamıştım canım aklımda olsun takip edicem o doktoruda teşekkür ederim

14. 27 Haziran 2010
  15. kesme xsxeker

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tahlil falan gerekli olduğunda dışardamı yaptırıyosun canım..öyle zor olmazmı

16. 27 Haziran 2010
  17. nilimsi

nilimsi ömercik.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kendimi mi okudum ne:)oğlum dorukta dogdu bende sırayla takip ettm dktrları artık esim kzııyrdu her ay baska dktra gttğmz için yalnız ben atilla beyi beğenmiştm hakkaten profesynel bir hekim amaaaaa en az bir saat beklyrz randevu alman fark etmyr birde ben altıparmakta cocuk sağlığı dal merkeznde nurcan hanımı cok iyi duymustm cnm:KK46::ecrin_bebek:

18. 27 Haziran 2010
  19. nilimsi

nilimsi ömercik.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    murat bey acilde oğlumu tedavi etmişti bi gece gercektn cok iyi bir hekimdi teshisi verdiği ilaçlar cok iyi geldi ama gittiğini duyunca cok üzülmüştm ondan öncede berna hanım wardı süperr doktordu oda zübeydeye atandı berna hanımın esi berkant bey yıldırım dorukta berna hanım esini önermişti bana ama ben cekirgede oturuyrm ve yıldırım doruk bana cok uzaktı cnm