Bursali Arkadaşlar Yardim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EYLXUXL26 tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

31 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EYLXUXL26
  1. EYLXUXL26

EYLXUXL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese Merhaba.siteye Yeni üye Oldum.allahim Bebek Isteyen Herkese Nasib Etsin.ben Bursali Arkadaşlarin Nerede Tedavi Olduklarini öğrenmek Istiyorum.yardim Edermisiniz.benim Kafam çok Karişik.5 Ay Kadar Tedavi Oldum Yumurtlama Tembelliğinden.dr Um Eşimle Ilgili Herhangi Bişey Olmadiğini Söyledi Dr.um Yurt Dişina Gidince Beni Başka Dr.yönlendirdiler Oda Eşimin Sperm Analizinde Hiç Canli Sperm Olmadiğini Söyledi.daha Sonra Tedaviye Ara Verdik şimdi Nereye Gitmemiz Gerekiyor Bilemiyorum

2. 1 Kasım 2007
  3. dilekperisi

dilekperisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.bende bursada tedaviye baslad1m.31 yas1nda ve 5 y1ll1k evliyim.biz bir kaç doktor degistip hata yapt1n.basta zübeyde han.doktorlar1na gittik.ve 2 sefer as1lama yap1ld1.s1rf stresten olmuyor dediler.sonra t1p fakültesinde prof.dr.gürkan uncuya gittik.laporoskopi yap1ld1.ordada 2 sefer as1lama ve sonuç hüsran.sonunda tüp bebge karar verdik.raporu almak çok zor oldu.çünkü doktorumuz istanbula sevk etmedi.kendim gögüs hast.çal1s1yorum.kurum dr.muhakkak ist.gidin dedi.gürkan beye burada tedavi olucaz deyip raporu ald1k.ist.amerikan hastanesinde tüp bebek denedik ama malesef yine olmad1.esimin sperm hareketliligi düsük.benimde yumurta say1m normalin alt1nda.eger sormak istedigin bisey olursa yaz bana.ama sak1n ha sak1n stres yapma can1m.ALLH hepimize yard1m etsin.a.s.

4. 1 Kasım 2007
  5. EYLXUXL26

EYLXUXL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür Ederim Dilek Perisi. Ben Bişey Daha Sormak Istiyorum Bursada Iyi Tüp Bebek Merkezi Yokmu Sen Mutlaka Araştirmişsindir.her Dr.başka Bişey Söylüyo O Yüzden Kafam Karişti Benim.yani Sikinti Yapmiyorum Eskisine Görede Arkadaşlarimin Bebeklerini Gördükçe üzülüyorum Biraz.

6. 2 Kasım 2007
  7. dilekperisi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    can1m suan en iyisi gazc1larda BURSA TÜP BEBEK MERKEZ1 ama önce rapor alman1z laz1m.a.s.

8. 2 Kasım 2007
  9. 82bursa

82bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,tüp bebek merkezi olarak pambe mavi de var.orasıda iyi.aşılama ile bebek sahibi olan birkaç kişi var bildiğim oraya giden.fsm bulvarında.:nazar:

10. 2 Kasım 2007
  11. dilekperisi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ecearda penbe maviyi biliyorum.oras1n1n doktorlar1yla çal1st1m bende ama hiç memnun kalmad1m.s1rf art1k çogu insan bu isi paraya dökmüs.bursada soranusda var.orayada gittim.ama bir çok kisi suanda bursa tüp bebegi öneriyor.tabiki gidip hepsiyle ön görüsme yap1p bilgi almak en iyisi.Cenab-1 ALLAH hiç birimizi bos çevirmesin.elimizi bos b1rakmas1n.a.s.

12. 2 Kasım 2007
  13. a.gultekin

a.gultekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende 5 yıllık evliyim 4 yıldırda çocuk istiyoruz birçok doktor değiştirdim ama yine olmadı ben fakültede mehpare tüfekçiye gittim ama hiç memnun kalmadım sonrada istanbulda amerikan hastanesinde tüp bebek uygulaması yapıldı sonuç yine hüsrün fakat fakültede osman haldun develioğlunu öneririm çok iyi bir doktor ve işi maddiyata dökmemiş bir doktor bir akrabamız ona gitti aşılama yaptılar olmadı sonra yumurta takibini yapıp tüp bebek için amerikan hastanesine gönderdi ve şimdi hamile Allah isteyen herkese bebek nasip etsin yokluğu çok zormuş

14. 2 Kasım 2007
  15. EYLXUXL26

EYLXUXL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Peki Tüp Bebek Merkezine Gitmeden önce Eşimin Dr Gitmesi Gerekiyomu.çünkü Eşim Hiç Dr.gitmedi Sadece Benim 2.dr Um Hiç Canli Spermi Olmadiğini Söyledi.acibademin Nasil Olduğunu Biliyomusunuz.offff çok Zor şeylermiş Bu Durumu Ancak Yaşayan Anlar

16. 2 Kasım 2007
  17. dilekperisi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esine sperm testi ve ultrason yap1lmad1ysa bir ürologa gidip onlar1 yapt1rmal1s1n1z önce.sana rahim filmi çekildimi bu arada can1m.lütfen moralini bozma bu tedavide moral çok önemli.a.s.

18. 3 Kasım 2007
  19. EYLXUXL26

EYLXUXL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tedaviyi Biraktiğimiz Ay Rahim Film çekilcekti Ama Biz Tedaviyi Biraktik.evet Moral Cok önemlide Biz Biraz Kararsizlik Yaşiyoruz Yani Aslinda Eşim Tedaviyi Birakmak Istedi Ben çok üzülüyorum Diye şimdi Ben Kaldiğimiz Yerden Devam Etmek Istiyorum Ama Bi O Dr. A Bi Bu Dr.a Gitmek Istemiyorum.o Yüzden Sizlerin Fikirlerini Almak Istedim.