bursalı hamişler bu tahliller nedir ?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve lebis tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : lebis
  1. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm hamiş arkadaşlarım.sizlere bişey danışmak istiyorum.ben özel bi doktora gittim. henüz bebek yok sadece kese göründü iki hafta sonra gel dedi ve altı tane tahlil istedi.işte bunlar:
    1, Tam kan sayımı 2,Tam idrar sayımı 3,HBsAg 4,CMV Ig M 5,Rubella Ig M
    6, Torksolazma

Bu tahlilleri orda hesaplattım özel olduğu için hepsi 136,00 YTL tuttu . Doğrusu vermek istemedim şimdiden okadar parayı:1no2:. Bu tahliller Bursa da sadece Devlet Hastanesi ile Zübeyde Hanım Doğum Evindemi yapılıyor. yani orda yaptırsam bunları sonuçları alıp özel doktoruma götürebilirmiyim. Yoksa bunlar beni çok uğraştırır da ben Zübeyde de bi doktoramı gitsem özel yerine.:uhm: Ne dersiniz akıl verin bana arkadaşlar

2. 16 Haziran 2008
  3. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bazı doktorlar dışarıda yapılan tahlilleri kabul etmiyor keşke doktoruna sorsaydın..ama şunuda söyleyeyim eğer gebeliğin boyunca bu doktora gideceksen bu sadece başlangıç daha neler var neler...

4. 16 Haziran 2008
  5. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    özel doktorum eğer para ödemek istemezsen yani cok gelirse bunları devlet hastanesi veya zübeydeden yapmamı söyledi. okonuda sorun yok ama ben hem bu kadar erken bu kadar cok tahlil istemesine şaşırdım hemde her tahlil istediğinde hastanelere koşmak mı gerekecek diye korkuyorum. en iyisi devlet hastanesine gitmeli galiba değilmi

6. 16 Haziran 2008
  7. ece22

ece22 rabbi hebli mines salihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    lebiscim mrh ben hamile degilim fakat hamilelik öncesi kontroller için jimmer varya ssk nın orada oraya gidiyodum dediğin gibi özel ve muayene hariç bir sürü masraf çıkıyordu.şimdi doruk tıp çekigede varya işte oraya dr evrim aydına gidiyorum.gerçekten bana çok daha uygun geliyo.benim bi arkadaşım evrime hanıma giitti dogumunuda evrim hanım yaptırdı ayrıca şimdi başka bi arkadaşım daha gidiyo yani biz memnunuz ama yinede sen bi araştır tavsiye ederim cnm.:dance:

8. 16 Haziran 2008
  9. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman zübeyde hanımla özel arası gidip geleceksin.banada ilk gittiğimde verdiler bu tahlilleri ama ben yalovadayım.doğumu zübeyde hanımda yapacağım o yüzden şimdi zübeyde hanıma gidip geliyorum..

10. 16 Haziran 2008
  11. ece22

ece22 rabbi hebli mines salihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cnm siğortalı olmaana ragmen gerçekten fazla bi fiyat çıkmış gibi geldi banada.hangi hastaneye gidiyosun şuanda sen.?

12. 16 Haziran 2008
  13. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bitanem bende evrim hanımın eşi Ali Rıza Aydına gidiyorum. yani çekirge Doruk a.bana bu fiyatı cıkardılar ve cok geldi.

14. 16 Haziran 2008
  15. smiter

smiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    slm canım
    bu konu bugün benim basımda patladı
    medical parka gidiyorum ben
    doktor gebelik için aynı senin tahlilleri ama daha fazlasını verdi
    250 ytl tutuyolardı
    dedimki zübeyde hanımda yaparım ama ne var ki
    sabah erken saatte gittim 1 saat den fazla sıra beledim
    sıramı aldım icerde de bir saat bekledim
    zaten ayakta duramıyorum öldüm öldüm dirildim
    sıram gelince doktor kagıdı görünce biz medical park ın tahlillerini yapmıyoruz dedi
    ama ben sizi muayene edeyim gerekirse tahlil veririm dedi
    tabi sinir oldummmmmmm:eek:klava::eek:klava:
    hemen cıktım ordan
    kimde gene zübeyde hanımda kaynatamın tanıdıgı bi doktor yardımcı olcak yarın bana

16. 16 Haziran 2008
  17. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hangi hastaneye gidiyorsun bilmiyorum ama sen mecbur değilsin dışarıda tahlil yaptırmaya..
    Dr unla konuş daha yolun başındasın o kadar çok test tahlil falan oluyoki buna cep mi dayanır..
    Sağlık güvencen varsa bundan yararlan derim ben..:teselli:

18. 17 Haziran 2008
  19. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın mavi ay. büyüklerimle de konuştum sanırım en iyisi sigorta doktoruna gitmek. tahlillerimi sorunsuz yaptırırım en azından. şevket yılmaz a gitmeyi düşünüyorum . doktorun özeline giderim arasıra muaneye tahlillerimi ve doğumumu yaparım hastanede tamam işte . Deilmi ama en iyisi bu galiba