BuRsa'lı hamişler lütfen yardım !

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yagmurrrr tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

25 Mart 2008
    Konu Sahibi : yagmurrrr
  1. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben aslen İstanbul'luyum fakat eşim Bursa'lı burda pek iyi doktor nerde var bilemiyoruz...Sizce kadın doktoru olarak Bursa'da tavsiye edebileceğiniz kim var ? ...Şu an gittiğim bi doktor var fakat sizlerin fikirlerinede ihtiyacım var...Yardımcı olursanız sevinirim ...Şimdiden teşekkürler arkadaşlar...a.s.a.s.a.s.

2. 25 Mart 2008
  3. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben acıbadem bursa da cemile hanıma gidiyorum ama doruk tıp merkezinde gizem yıldırım varmış çok ii diyorlar ona da ara sıra uğruyorum çekirgedeki dorukta da iyi doktorlar var bahar hastanesini de tavsiye edebilirim..gerçi bunlar özel sen yazmamışsın özel isteyip istemediğini ama doruk la bahar çok uygun.tavsiye ederim.

4. 25 Mart 2008
  5. ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy

ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ben medical parkta nuray hanıma gidiyorum evlendiğimden beri ona gidiyorum cok memnunum doğumuma iki hafta kaldı doğumada o giriyo tavsiye ederim hoşcakal....

6. 25 Mart 2008
  7. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ya özel istiyorum çünkü acıbademde doğum yapmayı düşünüyorum fakat ben Cemile hanıma gitmiştim pek memnun kalmadığımdan bırakmıştım ...Yalnız bilmiyorum duydunuzmu ben Nilgün Karayılanoğlu'na gidiyorum pembemavide ama sizin tavsiyelerinizide gözden geçircem teşekkürler..a.s.

8. 25 Mart 2008
  9. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şevket yılmaz devlet hastanesinin doktorları gayet iyi. benim doktorum o hastaneden Gülcan Satır. özel muayenehanesi heykelde garanti bankasının yanında stüdyo yalımın üstünde. çok cana yakın ve bilgili bir doktor. ben hastaneye değil de özeline gidiyorum. sadece test ve tahliller için hastaneye gidiyorum. ben şu an hamile değilim. 15-20 gün önce düşük yaptım. ama gebelik öncesi ve gebelik esnasında hep gülcan hanım takip etti.

10. 25 Mart 2008
  11. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yaprak sanada geçmiş olsun cnm... teşekkür ederim ...

12. 25 Mart 2008
  13. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yaprak geçmiş olsun cnm... teşekkür ederim ...

14. 25 Mart 2008
  15. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla açıkçası ben de cemile hanımdan soğudum ilgisiz geldi bana sırf hastaneye güvendiğimden gidiyorum ama böyle devam ederse başka doktora gidicem acıbadem de aylin hanım var onu daha çok övüyorlar bilmiyorum ben burda yaşamama rağmen ben bile karar veremedim belki de hamilelikte hassas olduğum için ama o yüzden diğer doktorları da yazdım.şimdilik en iyi doktor gizem gibi geldi bana bulursan bize de haber ver.

16. 25 Mart 2008
  17. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende acıbademde aylin karahasana gidiyorum çoook memnunum canım tavsiye ederimm..pembe mavideki dr da bi arkadaşım gitti.o da memnunduu..

18. 25 Mart 2008
  19. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Streetpit cnm ben aslında Nilgün hanımdan çok memnunum fakat tek bi doktorada buranın yabancısı olduğum için pek güvenemiyorum ...Cemile hanımı gerçekten tavsiye etmiyorum sebebide bende kis vardı ve ona gittim ve göremedi detaylı muayene etmesine karşın fakat İstanbul Nişantaşı'nda bi doktora gittim ve anında ultrasonla dahi gördüler ama Cemile hanım göremedi ..Bide pek ilgili gelmedi bana ki sende bundan şikayet ediyorsun ben bulursam sölerim sizlere fakat Nilgün hanım Bursa'nın en çok doğum yaptıran doktor olduğunu duyduğum için gittim Sende bi dene istersen...