bursalılar acil yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve akrep_b tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : akrep_b
  1. akrep_b

akrep_b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ne olur bana fikir verin. doğumuma bir ay kaldı ve malesef doktorum doğum ücreti olarak çok istiyor. benim bunu karşılamam imkansız. bursa medical park murat arslan a gitmeyi düşünüyorum medical parkta doğum yapan var mı? memnn kaldınız mı? ya da pembe maviye mi gitsem. bu saatten sonta doğum evinin bir doktrouna gitsem benimle hiç ilgilenmez herhalde. kafam çok karışık uykularım kaçıyor ne olur acil yardım...

2. 5 Mayıs 2008
  3. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben pembemavide Nilgün hnm a gdiorum ve cok memnunum cok tatlı güleryüzlü bilgili bi doktor parasını tam bilmiorum ama tavsiye ederim cnm !!!

4. 5 Mayıs 2008
  5. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    bence medical parka git derim.pembe mavi ile ilgili pek iyi şeyler dymadım.ama tercih senin.bizim tanıdık orada doğum yaptı ve bebeğin göbeğini yanlış kestikleri için bir sürü problemle uğraştılar.pembe maviden bahsediyorum.

6. 5 Mayıs 2008
  7. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    normal doğum düşünüyorsan osmangazi tıp merkezi diyebilirim.(ücret için diyorum.)
    ben 10 gün sonra orada sezeryan olacağım ssk karşılamıyor sezeryanı ama baştan beri oraya gidiyorum.doktorumdan çoook memnunum. onun için doğumu orada istiyorum.Doktorum İbrahim bey.tavsiye ederim...

8. 6 Mayıs 2008
  9. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende medıkalparka doc.murat aslana gıdıyorum bende bursada kendıme uygn bı dr bulamadım memnun kalmadım acıkcassı sonunda murat beyde karar kıldım sakın bılgıılı bı dr oyle cokda guler yuzlu falan deıl ama bılgısıne guvenıyruz ısde muayene ucretı 80ytl ben kısmeetse agustosta dogumu orda yapcam ins bi sorun olmaz dogum ucretıde normal 1milyar sezaryende 1100 yanlıs hatırlamıyorsamm umarım yardımcı olmusumdur ins hayırlısıyla kucagına alırsın bebegını canımm dogum yaptıgındada burdan memnun olup olmadıgını soylesen sevınırım

10. 6 Mayıs 2008
  11. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben bahar tıp nagihan hanıma gidiyorum, normal doğum 500 sezeryan ve epidurol doğum 700-750 , bi akrabam 1 ay önce burada doğum yaptı ve çok memnun, bide halamın kızıda senin gibi doğuma 1 ay kala gitti nagihanhanıma ve doğumunu orada yaptı oda çok memnun kaldı, bide sana zübeyde hanım dr özer kutluyu tavsiye edebilirim, çok mükemmel bi insan ve paracıda değil muaynanesi altıparmakta ve zübeyde hanım ın başhekim yardımcısı , onun hastaları ile çok ilgileniyorlar doğuma az kaldığına takılacağını zannettmiyorum, inşallah hayırlısı ile kurtulursun canım

12. 6 Mayıs 2008
  13. akrep_b

akrep_b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. İnanın o kadar stres yaptım ki anlatamam. bu saatten sonra doktor değiştirmek o kadar zor geliyorki anlatamam. aslında kendisinden çok memnunum ama doğum için 6-7000 ytl istiyor. ben resmen şoka girdim. kime değiştireceğim diyorsam bu saatten sonra seninle kimse ilgilenmez diyorlar. aslında özel hastanelerden çok korkuyorum anlatılanlardan dolayı. sırf para için alakasız şeyler yapıyorlar dedikleri için. ama medical park epey uygun gerçekten murat bey de iyi bir doktorsa orada yapacağım işallah memnun kalırım.

14. 6 Mayıs 2008
  15. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Ya cnm merhaba !! Ben oraya gidiorum Nilgün hnm a ama dogumumu orda yapmıcam acıbademde düsünüorum doktorum cok ii aslında acaba hangi doktormus gittigi ?senağlama

16. 6 Mayıs 2008
  17. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    canm bende medical park tan ahmet yılmaz a başladım 1,5 ay once menunum :KK66: tavsıye ederım ılgılı bır doktor medical park guzel bir hastane
    bu arada ahmet bey n muayene ucreti 30 ytl
    dogum ucretı ısee 500 normal 550 szeryan ssklılar ıçın..
    bırde orda nuraty sözeri altıner ve nazan hanım var murat bey dışında muratbey doç olaudug için onun ucretı farklı cnm

18. 6 Mayıs 2008
  19. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    doktorun adını bilmiyorum. sizi korkutmak da istemem allah yazmamış olsun diyelim ama tabi yaşanılanı da inkar etmemek gerek.eşimin arkadaşıydı olmazsa sorar yazarım.