Bürüksel Tüp Bebek Merkezi hakkında

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve cansuyumm tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : cansuyumm
  1. cansuyumm

cansuyumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar kulübümüzün yeni üyesiyim ist brüksel tübbebek merkezini araştırıyorum bilgisi olan varmı

2. 4 Şubat 2009
  3. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende brüksel hastanesi'nde tedavi olmayı düşünüyorum.Ama tedavi olan kimselerle iletişim kuramadım.Sizin sorununuz neydi?Siz bu merkezi nasıl öğrendiniz?

4. 5 Şubat 2009
  5. manolya41

manolya41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iyi geceler arkadaşlar bende bürüksel hastanesinde tedaviye başlıyorum bende çok merak ediyorum nasıl bir hastane olduğunu ben öngörüşme yaptım ben kocaelide ikamet ediyorum buradaki dr tavsiye etti siz gittinizmi görüştünüzmü tedaviniz ne zaman başlayacak

6. 5 Şubat 2009
  7. prenses2020

prenses2020 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aramıza hoşgeldin......kızkardeşimin arkadaşı yaklaşık 10 yıldır çocukları olmuyordu....tek yumurtalığı vardı,yumurtalıklarında kist vardı vs vs...sonra bulunduğu yerde brüksel tüp bebek merkezinin bir sunumuna katıldı ve o da 3.denemesini orada yapmaya karar verdi.....anlattığına göre çok memnun kalmış doktoundan,tedaviden,yaklaşımdan....haaa bu arada 2 ay sonra 1 kız 1 oğlan annesi olacak:CüvCüv::KK46::KK46::KK46:

8. 6 Şubat 2009
  9. cansuyumm

cansuyumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar ben brüksel tübbebek merkezini bir sunumları vardı büyükçekmecede katılmıştım ozaman böyle bi merkezin varlığından haberim oldu merkeze gittik doktorları hemşireleri personeli hepsi süper keşke maddi olarak imkanımız olsada deneyebilsem yinede araştırıyorum bizim eşime mikro tese önerdiler yüzde yirmibeş şans verdiler bizim için çok iyi bi şans yüzde bir bile olsa umut dünyası işte görüşmek üzre

10. 6 Şubat 2009
  11. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben gidip görüşmedim.Telefonda konuştum.Ama aklıma en çok yeten yer orası benim.Geçen ay aşılama olmuştum.Vücudumun dinlenmesi için bu ayı geçirmek istiyorum.Ama umutsuz pek çok kişi onda bebişine kavuşmuş.

12. 6 Şubat 2009
  13. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    slm kızlar ihşallah bizlerde 2009 anne adayları oluruz bende 3 tüp bebegimi bürüksel düşünüyom fiyat olarak bilginiz varmı söylerseniz sevinirim

14. 14 Şubat 2009
  15. cansuyumm

cansuyumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bize verilen fiyat yaklaşık 10binytl ama bende polib var bide eşime micro tese yapılması gerekiyor daha az sorun varsa fiyat düşer herhalde

16. 26 Şubat 2009
  17. xoxzlemhkn

xoxzlemhkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aranıza yeni katıldım.kocaelide oturuyorum doktorumun tavsiyesi ile gittim hist. yapıldı.ben doktorlardan ve ilgiden çok memnun kaldım tavsiye derim 2 ay tedavim sürücek ve ardındada tüp bebege geçicez kısmet olursa herkeze bol sanşlara.s

18. 26 Şubat 2009
  19. aysemm38

aysemm38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    ben 3 kez tüp bebek denedim. 3 DENEMEMİ BRÜKSEL TÜP BEBEK MERKEZİNDE YAPTIM. MERKEZ GÜZEL Dİ. MEMNUNDUM AMA YİNE OLMADI HALA ANNE DEĞİLİM.