Burun ameliyat iin doktorumu iddetle tavsiye ediyorumm

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve kiraz85 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kiraz85
  1. kiraz85

kiraz85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar öncelikle şunu söyleyeyim.Ben burun ameliyatı olmadan önce cok araştırdım.Bu forumuda cok takip etttim.Doktor araştırırken cok strese gırdım.izmirde nerdeyse görüşmediğim doktor kalmadı.Takdir edersinizki yüzümü riske atamazdım.Sonra dedimki kendı kendıme "eğerkı amelıyat olursam ve başarılı gecerse bu sitede herkesle doktor ismimi paylaşıcam,onlara yardımcı olucam,çunku bu doktor araştırmadakı stresi artık cok ıyı bılıyorum..." demistim.Uzun araştımalar sonucunda Prof. doktor ATAY ATABEYde karar kıldım.Karar kıldım ama hala ölüyorum heyecandan.Bugun ameliyatımın 20. günü.Burnum okadar gusel ve doğal olduki kızlar anlatamam.Çokkkkkkkkk Mutluyummmmmmmmmmm.Becerebılırsem resımlerımıde eklıcem,yenı üyeyim cunku.Ayrıca arkadaslarım şöyle ki; bir kişi koluma azıcık sert dokunduğunda bile hemen moraran ben ameliyat sonrası 1 GRAM MORARMADIM.Cunku atay beyin eli çok hafif ve ameliyatta buzlu serum kullanıyormuş.Eli okadar hafif ki gram morarmadım.Oysaki kendi tenimin yapısını bildiğim için kömür gibi moraracağımı düşünmüştüm.Ama sevgili doktorum canım doktorumm sayesınde bu olmadı.Ayrıca gram ağrım ve sızım olmadı.Çok sabırlı sorularıma ve çeneme sanırım kımse okadar dayanamazdı.Okadar sabırlı güler yüzlü sakinleştirici ve naif ki....huzur buldum ve korkmadım.Tamponlarım cıkarkende hıc acımadı.Burnumu herkes cok beğenıyor...Tabi bende..Ve bilgisayarda yaptığı tasarımın aynısını yaptı diyebilirim.Çokkkkkkkkk çabuk iyileştimm.Kızlar ŞİDDETLE PROF DOKTOR ATAY ATABEY İ TAVSİYE EDİYORUM.Ameliyat hakkında sorularınız varsa cevaplarım cunku o telaşı o heyecanı cok iyi bilirim.Ve şunu söyleyebilirim ki benim doktorummmmmm 1 numara ve sanırım kendısı bi melek.....Bide kızlar şimdi koyucam fotolarımı sanırım çözdüm nasıl koncağını.Bu koyacağım foto ameliyatımın 14. günü.Şuan 20. gündeyim.Burnum şuan iyice kavislendi ve oturdu.Yeni fotolarımıda çekip yollarım yardımcı olmak için.Öpüldünüzzz muckssss

cejua bunu beğendi.
  2. 30 Ağustos 2009
  3. EU3

EU3 Guest

gecmis olsun...sonucta memnun kalan herkes doktorunu siddetle tavsiye ediyor...ama kimse senin kadar bagirmadi...yasakkelime

4. 30 Ağustos 2009
  5. kiraz85

kiraz85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Evet cunku sanırım kimse benim kadar korkmadı.Ben tavsiye ve yardım amacıyla yazmıştım.Burda ınsanlar doktor araştırırken çok zorluk çekiyor.O yusden yine bağırıyorum ŞıDDETLE TAVSıYE EDıYORUM..Amacım faydalı olmak.BYES

6. 30 Ağustos 2009
  7. EU3

EU3 Guest

bagir canim bagir...nekadar yardimci olursun bilmem artik bagirmakla...:)

8. 30 Ağustos 2009
  9. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cookk gecmis olsun canim cok mutlu oldum begenmene mutlu olmanahihoyyyt

10. 30 Ağustos 2009
  11. kiraz85

kiraz85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    öncelıkle sezoss canımm Çok teŞekkÜr ederım gÜzel yazın ıÇın.benı mutlu ettın. Tumena adlı kıŞı lutfen sen yorum yapma ıyımı??doktorumu ne kadar ÖvdÜĞÜmÜn senı ılgılendırdıĞını dÜŞÜnmÜyorum.yazım senı rahatsız edıyorsa okumazsın olur bıter.saygıyı bozmayalım.bÖyle gÜlmelı alaycı yazılar emınımkı sanada yakıŞmıyordur.say-gı-lar

12. 30 Ağustos 2009
  13. kiraz85

kiraz85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Ayrıca tumena fotolarınıda baktım senınde burnun mÜthıŞ olmus masallah gÜle gÜle saĞlıklarla kullan

aselbal bunu beğendi.
  14. 30 Ağustos 2009
  15. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım burnun çok doğal ve güzel olmuş sevindim senin adına mutlu olmana :) geçmiş olsun güle güle kullan

16. 30 Ağustos 2009
  17. kacakgirl

kacakgirl mamişimmmmm ask Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    113
    senın burnunda aman aman bısey yokmus zaten sadece ucu duzeltılmıs bence zor bır amelıyata benzemıyor ondan memnun kaldın ayrıca yenı burnun guzel olmus gule gule kullan

18. 30 Ağustos 2009
  19. kiraz85

kiraz85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Sağol canım ama aksine çok zor bı ameliyattı benımkı.Ameliyatım 4 saat sürdü.Burun kanatlarımda yoğun derecede çökme vardı benım.Doğuştan burun kanatlarımda kıkırdak eksiği vardı.Nefes aldığımda burun kanatlarım birbirine yapışıp tamamen kapanıodu.Az insanda görülürmüş.Binde bir.Oda beni buldu ama çok şükür kurtuldum.Artık derin derin nefes cekıyorum içime :)