Burun ameliyatı (Bilgi verirseniz minnettar kalım...)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ELAMSU tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ELAMSU
  1. ELAMSU

ELAMSU Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçen yıl nefes alam güçlüğü çektiğim için doktora başvurmuştun ve burnumun sol iç tarafında bi eğrilik saptandı.bu yüzden ameliyat olmalısın dedi.ama ben karar veremedim ameliyat olmaya siz nedersiniz gereklimi annem geçen yıl amliyat oldu pek bi rahatsızlığım olmadı felan dedi ama korkuyorum bu ameliyat hakkındaki zorlukları,görüşlerinizi vs.yazarsanız gerçekten minnettar kalırım...

2. 5 Şubat 2009
  3. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    93
    yaptıran kaç kişi tanıyosam hepssi iyki yaptırmışım diyo...

4. 10 Şubat 2009
  5. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım
    1bucuk yıl öncesine kadar bende de aynı problem vardı.sol tarafta yani sol delik içinde kemik eğriliği vardı ve 1 yıl boyunca salladım ameliyat olmadım.sırf korktuğum için. ki burnuma onun dışında estetikte gerekiyordu.kemerli bir burnum vardı.velhasıl çok sık üst solunum enfeksiyonu geçirmeye başladım.öyle olunca doktorum artık kaçacak yerimin olmadığını ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi.peki dedim ameliyatımı oldum estetikle beraber.şimdi çok memnunum.sağlığıma kavuştum.burundan nefes almak ne demekmiş bunu anladım :)

6. 11 Şubat 2009
  7. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar,
    benimde burnumun sol deliğinde içten kemik eğriliği vardı. Dış görüntüde bir sorun yoktu ama nefes almamda özellikle geceleri zorluk oluyordu. Bende uzun bir süre düşündüm ve 3 ay önce deviasyon ameliyatı oldum. Şuan çok memnunum. Kolay bir ameliyat ama işi uzmanına yaptırmak çok önemli. Ben Prof.Dr. a gittim ve hiç sorun yaşamadım. Bence çok düşünme ve ameliyat ol derim.

Geçmiş olsun...

8. 12 Şubat 2009
  9. ELAMSU

ELAMSU Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler cnm ama içdeki tamponlar çıkarılırken felan ağrı oluyormu peki
    ?

10. 12 Şubat 2009
  11. ELAMSU

ELAMSU Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler cnm biraz olsun içim rahatladı fakat biz çankırıdayız vede malesef o kadar iyi doktorlarımız yok birazda o yüzden korkuyorum aslında tedavi ettiriyim derken birde burnumu tamamen kaybetmeyim zaten güzel deila.s

12. 13 Şubat 2009
  13. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır canım hiç bir ağrı ve acı olmuyor.o eskidenmiş.eskiden sargı bezi koyarlarmış ve burun kanayıp kuruduğu için çıkartırken acı ve ağrı olurmuş.ama şimdi etrafı folyo ile kapalı tamponlar kullanılıyor.ve haliyle buruna yapışmıyor bunun için de ağrız ve acı olmuyor canım :KK66: için rahat olsun bende olmadı. bende sadece huylanma olmuştu tamponlar çıkarken :d gıdıklanıyor kaşınıyor gibiydi burun içi :d

14. 13 Şubat 2009
  15. ELAMSU

ELAMSU Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ok saol cnm bilgi verdiğin içina.s

16. 26 Mayıs 2011
  17. elcincin

elcincin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende heop olayım olayım derdim şimdi iş ciddiye binince ameliyattan korkmaya başladım:KK43:

18. 31 Mayıs 2011
  19. ponponperisi

ponponperisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar doktorum yurtdışındaymış ulaşamıyorum kendisine burnum için kullandığım göz pomadı ve okyanus suyu bitti tekrar gidip alacak mıyım kaç ay kullanmam gerekiyor bunları şuan 2.yımdyım sizler neler yaptınız göz pomadı bitince kullanmayı kestiniz mi? lütfen tecrubeli arkadaşlardan yardım bekliyorum

bir de niye güneşe çıkmamamız gerek???:KK37::KK37: