Burun ameliyatı hakkında bir sorum olucak

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU3 tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlar estetik ve deviasyon vs. ameliyatlarında mevsim önemlii pekii.Doktorlar şu mevsim daha iyi hastalarımız için diyormu .Yoksa istediğimiz zaman ameliyatı olabiliriz:sm_confused:

2. 6 Ekim 2009
  3. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Mevsim olarak bişey demiyolar sanırım. Ragl dönemlerinde olmayı tavsiye etmiyolar daha çok ödem ve kızarıklık olabiliyomuş.

4. 6 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ya her mevsim olunabilir bir mevsimi yok ki bunun, bak burada 4 mevsim ameliyat olmus arkadas bulabilirsin, sadece sıcaklarda iste sislik fazla olur ve alcı fln bunaltabilir, kışın da grip olma ihtimali olabilir yani yoksa su mevsim bu mevsim yok yanii

6. 6 Ekim 2009
  7. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim doktorum mayıs ve eylül ayları ideal demişti. kısın sogukta ve yazın cok sıcakta tavsiye etmiyorlar. birde 3 ay kadar gözlük kullanılmıyor onuda dikkate almak gerek

8. 6 Ekim 2009
  9. EU3

EU3 Guest

teşekkürler yorumlarınız için kızlaropuyorumnanaktan

Peki allerjisi olanlara ameliayt öncesi ilaç tedavisi uyguluyorlarmı??ben 9 yıl önce olucaktım o zaman dr allerji testi yaptırmıştı ameliyattan sonra bir komplikasyon olmaması için hap ve sprey vermiştii.

10. 6 Ekim 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ameliyat öncesi kan testleri yapılıyor, anestezi doktoru sana alerjilerini fln soruyor, ona göre ameliyatta yol izleniyor, ameliyat öncesi hap veya spreyi bilmiyorum

12. 6 Ekim 2009
  13. EU3

EU3 Guest

hımm anladımm :smiley-cool:sağolsın:smiley-cool:
    Birde ben rizede yaşıyorum ailem bursada bursada iyi bir hastanede yaptırmayı düşünüyordum ameliyatıı peki benim ameliyat öncesi ve sonrası kontroller 1 ayı geçermii

14. 6 Ekim 2009
  15. EU3

EU3 Guest

yok ya ameliyattan bir gün öncce yapılıyor testler tahliller fln hadi bilemedin 2 gün önce olsun, doktorla da randevuyu ona göre alırsan yani ameliyat tarihini randevuna yakın alırsan öncesinde pek bi zman harcamazsın ama sonrası işte belli zamanlarda kontroller oluyor, eger tampon konursa o alınıyor belli bir süre sonra, bir hafta sonra burundaki alcı alınıyor sonra 1 aylık, 3 aylık 6 aylık fln gibi kontroller oluyor ama tabii bunlar bir günlük iş, kontrol için özel olarak gidebilirsin

16. 6 Ekim 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Çok sağol canım bilgilendirdiğin içinkaydirigubbakcemile5

18. 6 Ekim 2009
  19. Plastic

Plastic ●̮•Fenerbahçe●̮• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 hafta sonra burundaki alçını alırlar ondanda bir hafta sonra üzerine yapıştırdığı bantları alır sonra burnununu bir kontrol eder 1 ay sonra görüşürz diyip seni gönderir 1.ay 3.ay. 6. ay bidaha çağırır.