Burun ameliyatı olanlar yardım edin!

Konusu 'K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burnumdaki et ve kemik eğriliği hayatımı kararttı resmen.Nefes alamıyorum,kulaklarımda aşırı baskı beni çok kötü etkliliyor.Birkaç doktor ameliyat dedi.Ameliyat olanlar anlatabilirmi,ameliyat sonrası slikon tamponla kolay nefes alınıyormu,tampon nekadar burunda kalıyor,çıkarır çıkarmaz nefes alınabiliyormu?senağlama

2. 9 Mart 2009
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benimde burnum aynı senin gibi..olmayı düşünüyorum..akrabam 4 gün önce oldu ve çok agrı çekti,bugun 4.günü ve daha bi kelime bile konuşmadı agrıdan dolayı...genelde agrı olmas grip gibi bi agrı çekersin ameliyattan sonra derler ama akrabam çok kötü oldu.kişiden kişiye değişiyor sanırım..kimisi hiç agrı çekmiyormuş..kimisidee hayattaa bu ameliyat çekilmez diyor...gözünü korkutmak istemem ama bende olmayı düşünüyorum zaten inş agrı falan çekmeyiz biz:)

4. 10 Mart 2009
  5. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İzmir'de önereceğiniz kbb uzmanı varmı ameliyat için.

6. 11 Mart 2009
  7. HAMBOSPARA

HAMBOSPARA Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    CANIM geçmiş olsun .. bende ameliyat oldum kemiğim cok yamuktu sağda nefes yoktu hiç böle balğam yutuyordum sesim değişik cıkıyordu ağzım acık hep bu yuzden hasta oluyordm ..3 ay önce ameliyat oldum bende .. şimdi cok iiyım .. ama öle cok ağrı felan yok ya sanırım bu bunyeye ğöre değişiyor ..siğara içimi bu işicok etkılıyor .. ama korkulcak bişi değil .. bende cok karasız kaldım ama ğittiğim drlar bana ya olcan yada hayatın boyunca spreylerle yaşayacan..spreyım vardı etımı küçültuyordu alerjıktı =)
    olmuşken estetiğide cıkardım aradan =) geçmiş olsun canım ama et kemik ol ve kurtul canım ..

8. 15 Nisan 2009
  9. dolcegabbana

dolcegabbana Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hambospara sen şanslıymıssın ben de aynı amelıyatı oldum şişti morardı uykusuzluk vs vs tamponlar cıkalı 2 haftayı gecıyor hala nefes alamıyorum amelıyat olalı da 3 hafta hala morarıklarım gecmedi, bence de kısıden kısıye degısıyor ama kesınlıkle ıstedıgıne emın olmadan yaptırıvereyım dıyerek karar vermeyın bence

10. 22 Nisan 2009
  11. gulay__umit

gulay__umit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende çarşamba günü olucam allahın izniyle ve çokkk korkuyorumm bende o acı çekenler kısmına girecekmiyim diye burda olana arkadaşlar vasa uzm. dr. celal bayram nasıl acaba

12. 14 Eylül 2009
  13. plutonn

plutonn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slmlar kbb uzmanı fazıl apaydın izmir de en iyi,ben ona ameliyat oldum 2 ay oldu,memnunum gayet,en başta bn çok ağrı çektim,temmuzun ortasında çay kaşığıyla su içicem diye uğraşıodm,ağrı kesicileri bile yutamıyordum,annem toz yapıp suyla karıştırıyordu,bu bünyeden bünyeye değişiyor olabilir,mesela bizim alt komşumuz da oldu o tuvalete gidicem diye bayılmış kalmış,ayağı kalkınca,çok ağır geçirdim ama sonucundan memnunum.tam 8 profosör dolaştm,tampon 4 gün filan kaldı,çıkarıncada hemen nefes alamıyorsun...burun şekli de 6 ayda halini alıyormuş,ameliyatım 4,5 saat sürdü...:-)ama hepsi geçici bunu da unutma

14. 18 Eylül 2009
  15. MiStiK

MiStiK Yeditepeli Şehrin Kadını. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde burun kemiği eğriliği problemim vardı,özellikle sabah kalktığımda boğaz ağrısı ve aşırı burun tıkanıklığı şeklinde bana geri dönüyordu bu sorun.
    Estetik opreasyonu geçirmeden deviasyon ameliyatı oldum
    tamponlarım silikon değildi 2 gün çok zor geçti
    arkadaşımızın da dediği gibi bende lavoboya giderken düşüp bayılmışım çok ağrım oldu yiyip içemedim doktorum bile dokuların çok zor iyileşiyor dedi bana ,
    morluk oluşmadı 1 hafta içinde ameliyat olduğum bile anlaşılmadı..
    Ancak şuanda tekrar nefes alamıyorum tüm sorunlarım malesef ki geri döndü muayne olduğumda doktorum mukozalarda büyüme var dedi sanırım tekrar operasyon geçireceğim..Doktorunuzu iyi seçin olabilecek sorunları filanda konuşun derim...Yok yere başıma iş açıldı tekrardan..:gitme:

16. 1 Ekim 2009
  17. EU3

EU3 Guest

yanii bu kemikk yenidenn büyüyebiliyormuydmuuşşşşşakannehir

18. 1 Ekim 2009
  19. dilek_

dilek_ Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bendede bütün arkadaşların yazdıgı problemler var ve yıllardır çekiyorum bendee en belirgin olanıda sesim bazen hiç çıkmıyor kulaklarda basınç grip oldugumdada aylarca geçmeyen tıkanıklık bugün doktora gittim ssk samatya araştırma hastanesi memnun kaldım randevuyu netten dün aldım ertresi güne randevum verildi bugune yanii.... doktor önceki gün özel gittigim doktordan daha ilgili ve bilgiliydi; hemen ameliyat yapalım sizi dedi ve ekim 19 ameliyatım var ameliyat sonrasını sizlerle paylaşırım agrılı yada agrısız zaten çok gecikmiş bir ameliyat agrısıda olsaa nihayetindee geçecek.