!! Burun Ameliyatı Öncesi - Sonrası Tüketilmesi ve Tüketilmemesi Gereken Besinler !!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Pink7 tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Pink7
  1. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Arkadaşlar Bu altın değerindeki bilgimi paylaşmak istedim.Çünkü baktımki çoğu doktor söylemiyor yada uyarmıyor ama ben çok faydalandım bu bilgilerden şimdi onları sizinle paylaşmak istedim hayrını görün inşallahhh tek tek söylemekten dilimde tüy bittiide :KK66: buyrunnnnnnnnn

AMELıYAT ÖNCESı - SONRASI TÜKETıLMEMESı GEREKEN BESıNLER(2-3 hafta öncesinden bırakılmalı)
    *** Balık yağı hapı, E vitamini, Zencefil, Sarımsak, Yaban Mersini, Gingko, Kiraz, Vişne, Alkollü içecekler, Hazır meyve suları, Asprin ***(Nedenide kanı sulandıran madde içeriyor bazıları)

AMELıYATTAN ÖNCE-SONRA BOLCA TÜKETEBıLECEKLERıNıZ
    ***Ameliyatınızdan 4 gün önce TAZE ANANAS yemeye başlayın sınır yok bolca yiyebilirsiniz nedenide ameliyatta oluşabilecek morluk ödem şişkinlik kesinlikle engelliyor ilk 3 gün mor kırmızı sarı gezsenizde 1 hafta bittiğinde bunlardan neredeyse eser kalmıyor ameliyattan sonrada bolca tüketin ben dudağımı anestezi yüzünden zor oynattığım için anansları robotta püre haline getirmiş içiyodum tavsiye ederim çok faydası var. Bazı arkadaşlar hapını kullanmışlar o da olur ama hiçbişey tazesi kadar etkili değildir.***

Şimdiden geçmiş olsun umarım topiğim kapatılmaz gerçekten çok faydasını gördüm bu altın bilgilerin bende beyaz tenliyim kimbilir ne olurdum şimdiden geçmiş olsun hepinizee 4 ayım doldu ama ben hala ananas tüketmekteyim şişlerim orantısızdı şimdi normale dönüyolar opuyorumnanaktan

Genede doktorunuza danışın arkadaşlar bu benim doktorumun verdiği bi listeydi geçmiş olsun şimdiden :)

Son düzenleme: 22 Nisan 2010
  2. 21 Nisan 2010
  3. aysa1985

aysa1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok gzl bi konu açmıssın pinkcim saol paylasımın için

4. 21 Nisan 2010
  5. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biraz korkarak açtımm hani kilitlenebilir yada kapatabilir ama herkesi ayrı ayrı uyarmak yerine tek topicte paylaşiim istedim burun ameliyatında taze ananas insan içine çıkabilmemin belkide tek besiniydi ve duyuyorum ameliyattan sonra kanaması durmayan ark oluyomuş ondanda bilgi vermek istedim :)

6. 21 Nisan 2010
  7. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım biz ameliyat olduğumuzda nerelerdeydi aklın :)

güzel bir topik canım teşekkür ederiz opuyorumnanaktan

8. 21 Nisan 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Vallaa çekinerek açtım konuyu ama bencillik yapamadım dahaa dayanamadım açtım hala olanlar var ameliyatı ve şişlik morluklarla boğuşanlar var ben hala ananas tüketiyorum ara vermiştim sende ye bol bol hehehe :)

10. 21 Nisan 2010
  11. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Ooo pınk Önce aÇsayıdn keŞke. GerÇı benım bugÜn 1 haftam doldu. Morluklar daha var. Acaba ananas hala etkılı olurmu .gÖz Çevrem mor daha.

12. 21 Nisan 2010
  13. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim ben 5ayimdayim 3gundur yine tüketiyorum sen yemeye başla gercekten çok faydalı limitte sınır yok istediğin kadar tuket afiyet olsun :)

14. 21 Nisan 2010
  15. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ananas suyu içebilirimde yemekten keyif slmıyorum malesef konsantre ürünlerde ne kadar etkili olurki?

16. 21 Nisan 2010
  17. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hazır meyve sularida katkili ama dene istiyorsan

18. 21 Nisan 2010
  19. pirhot

pirhot Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler bu güzel tavsiyelerin için:)