Burun ameliyatı sonrası, Burun kenarındaki çukur da derinleşme ?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve _Bahar tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : _Bahar
  1. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burun ameliyatı olalı nerdeyse bi yıl olucak ama bi tarafı hala daha şiş fakat bişey dikkatimi cekti burnumun kenarlarından inen cukurlar derinleşmiş hatta sağ profilimdekii dahaa derinleşmiş 19 yasındayım resmen kırışıklık oluşmuşş benim durumumda olan varmıı zamanla gecicek bişeymii yoksa ben naparım :1shok:

2. 16 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

cnm doktorun kimdi acaba? ayrıca durumu doktoruna sordun mu?

4. 17 Şubat 2009
  5. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktor dahil cevremdeki herkez benim kuruntu yaptığımıı düşünüyoo :1shok: ama doktorum burnumu cok değiştirdi memnunum ama önceden de vardı galiba bu sorun bende belki burnumun bi tarafı hala şiş ondan yapıyoda olabilir

6. 17 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

cnm acaba burnunun resmini koymanda bir sakınca var mı? yüzünün tamamını koymana gerek yok sadece burnunu koysan da olur, bu sayede sana gercekten kuruntu yapıp yapmadıgın hakkında fikirlerimizi söyleyebiliriz...doktorun kim bu arada?

8. 17 Şubat 2009
  9. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslındaa diğer profilim sağ profilimin resminii hiç cekmedim biraz sağa döndürsem burnum hep eğri cıkıyo ama sol ve normal profilim alttaki ama resimde belli olmuyo ama cukur diğer profilimde ama bu taraftada var daa cok değişik iki profilim ama ya öss yi kazansam uniye gitmem düzelmezse o derece psikolojimi bozuyo

10. 18 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cnm bu foto gayet güzel gözüküyor...belki de sen büyütüyorsundur, gerci resim cok aydınlık cok fazla belli olmuyor ama...

12. 20 Şubat 2009
  13. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben büyütüyo olmayı cok isterim amaa telefonda bi resimde sorunum ortada da ben pc ye atamadım tam olarakk anlatamadım derdimii :KK43:

14. 22 Şubat 2009
  15. xxdyguxx

xxdyguxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    burnun gayet hoş.çok güzel ve doğal gözüküyo.burdan sorunun belli olmuyo ama çok büyük bi sorunun yoksa dert yapıp üzme bnde kendini.18 yaşındaym ve kaç senedir burnumu aklıma takıyorum estetik olmak istiyorum.bu gidişlede uzun bi süre yaptıramicam heralde..ama hiç bü yüzden üniye gitmemeyi düşünmedim..bn burnunu ve sennii burdan çk güzel ve şirin görüyorum :)))

16. 23 Şubat 2009
  17. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok cok cok teşekkür ederim cok mutlu oldum :) amaaa dediğim gibi burnumun diğer tarafı daha şiş hala eğri gibi görünüyo senağlama hatta eğri :KK43: umarım şişi inincee yarattığı cizgide yok olur

onun dışında yeterli parayıı sağladıktan sonra ameliyat olmak hiçde zor bişey değil :) özlüyorum bilee hiç korkulcak bişey yok ameliyatta

ama gercekten eğrilik gitmez diyee korkuyorum karar verdim uniyee coık calışcam ama sorunlarım gitmezse kazansam bile gitmiyicem bi daha ameliyat :KK43:

18. 23 Şubat 2009
  19. EU3

EU3 Guest

cnm kazansam bile gitmeyecegim ne demek olur mu öyle sey... bir kere en kötü ihtimalle yazın yeniden ameliyat olursun, hem farzetki burnun düzelmedi öyle kaldı, ne olacak? sırf bu yüzden üniye gitmeyeceksin ve evde mi oturacaksın? nereye kadar evde oturabilirsin ki ayrıca? hem söyle düsün Allah korusun daha büyük bir rahatsızlıgın olabilirdi, ya da burnun hic olmayabilirdi bile, hem fotoda cook güzel gözüküyor, diger tarafı biraz sis olsa bile bu senin güzelligini gölgeleyecek bir sey degil ki... farz et ki hic ameliyat olmadın ve kemerli bir burnun var, o zmn üni.ye gitmeyecek miydin? ya da Allah korusun baska bir rahatsızlıgın olsa? bence hiiic bu tip seyler düsünme, otur calıs ve kazan, sonra da üniversiteni oku. senin yerinde olmak isteyen ne kadar cok insan oldugunu düsün... ayrıca cok da güzel bir kızsın kafana takacak bir sey de yok...