Burun Ameliyatı sonrası dikişim açıldı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve elmaninsapiarmutuncekirdegi tarafından 4 Nisan 2008 başlatılmıştır.

4 Nisan 2008
    Konu Sahibi : elmaninsapiarmutuncekirdegi
  1. kızlar martın 7sinde burun ameliyatı oldum.kıkırdak,et ve sinüzit bir arada oldu.estetik değil ama sonuçta aynı işlem.burnumun ucu çok hassas.sol tarafın etindeki dikiş bariz açılıyo.doktorumu aradım.normal dedi.6 ayda iyileşirmiş.açılan dikişin tabanı kapanmıştır.uç da zamanla kapanır.dedi.dikiş iltahap kaptı.söylediği krem de bi işe yaramadı.başka bi doktora gittim o başka krem ve haplar verdi.hala iyi değilim.hiç dikşi açılan oldu mu?

2. 4 Nisan 2008
  3. lauranaa

lauranaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerde kime oldun canım ameliyatını

4. 6 Nisan 2008
  5. canım kızlar yüzünden giremedim kkya.konya tıp fakültesinde oldum.bende pıhtılaşma sorunu vardı kontrollü ortamda olması gerekiyodu sırf bu yüzden.doktorum burnunu baştan yaptık diyo.herşeye normal diyo bişey anlamadım.sadece iyi olmadığımı biliyorum

6. 8 Nisan 2008
  7. HAMBOSPARA

HAMBOSPARA gülümse Üye

Beğenildi:
    189
    Ödül Puanları:
    123
    ayy gecmiş olsun yaa.... ya ihmal etme ğit dr .. aklına takılan herseyı sorr ...böle olurmu mikrop felan kaparsın ne olur ihmal etme

8. 8 Nisan 2008
  9. canım doktorum çok rahat ben de bunu anlayamıyorum.ne olsa bişey olmaz diyo.başka bi doktora daha gittim niye bana geldin seni ameliyat eden doktora gitseydin ya diyo.şaşırdım kaldım.kaç gündür.ağrı var.yarın tekrar kontrole gidicem.eminim bişey yok dicek yine.ben bu sağlık sektörünü anlayamıyorum.hele ki konyada:sm_confused:

10. 10 Nisan 2008
  11. kızlar dün 3 haftalık kontrolüme gittim..içindeki dikiş ipliğine vücudum alerjik tepki göstermiş ipi eritememiş vücudum.ucundaki dikişi aldı,içerdekiler çok derinde olduğu için çıkmıyo.ama sorun olmaz sadece biraz zaman alır erimeleri dedi.şimdi daha az acıyo.bu arada açılan dikiş kapandı.

12. 22 Mayıs 2010
  13. pastelyesilim

pastelyesilim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    gecmış olsun ..kotu bırşey olmadıgına sevındım..

14. 8 Eylül 2010
  15. darkkgirl

darkkgirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108

çokkk geçmişşş olsunnnnn

16. 16 Ekim 2010
  17. BBD

BBD 91-----> 77,3 Üye

Beğenildi:
    6.639
    Ödül Puanları:
    188
    benim burun ameliyatından sonra dikişim atmıştı, o ara nezle olmuştum hapşırmanın etkisinden mi bilemiyorum artık. doktor bir dikiş daha attı içine zaten görülebilir yerdeydi hemen. Öyle geçti, şu an iyisindir umarım.

18. 16 Ekim 2010
  19. DepReSiFpoLyaNNaa

DepReSiFpoLyaNNaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    :) o degilde doktorlar her seye ne desen düzelir kapanır küçülür diyorlar bilemiyorum hihihih Allh sonumuzu hayır etsin