Burun Ameliyatı sonrası koku alma kaybı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve dolcegabbana tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dolcegabbana
  1. dolcegabbana

dolcegabbana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar ben yaklaşık 10 gün önce deviasyon ve estetik bir arada ameliyat oldum. Hala burnumdan nefes almaya başlayamadım tam olarak. Ama aldığım zamanlarda da hiçbir şekilde koku alamıyorum. Yani örneğin kolonya ya da nane kokusunu içime çeksem bile koku alamıyorum. Zamanla bu sorun düzelir mi bilen var mı? Bu konuya hiç bir forumda rastlayamadım, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen??

2. 8 Nisan 2009
  3. kptays

kptays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    a.s hiç korkma aynı problemi bende yaşadım cnm inan bi ara o kadar araştırdım kimse bana koku alamayacğımı söylemedi acaba bu ameliyattan sonra koku alma duyusu yitiriliyordu da ben mi duymadım görmedim araştırırken dedim :eek: geçici merak etme :dance:

4. 8 Nisan 2009
  5. dolcegabbana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim cevabın için, aynen çok korktum çünkü koku olmadan yaşamak çok zor... hiç bişeyin tadı alınmıyor..hele de benim gibi parfüm delisi iseniz çok daha zor.. Güzel kokuları özledim depresyona girmeden açılsa bari :Saruboceq:

6. 8 Nisan 2009
  7. kptays

kptays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende tam hepsiburadadan kampanya vardı burda konuşuluyordu ordan parfüm almıştım çok güzel kokuyo diyolar ben gidiyorum sıkıyorum yok sıfır koku duyabiliyorum ödüm kopmuştu yaa :dance:

8. 8 Nisan 2009
  9. dolcegabbana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Off ama çok ilginç yaa yani nefesimi içime çekebilmek ama kokuyu alamamak, koku alan yerlerin zedelenme ihtimali falan yoktur di mi yaa:KK43:( her önüme geleni koklamaya başladım belki işe yarar diye hatta sigara bile içtim ama sıfır koku , şaka gibi

10. 13 Nisan 2009
  11. honey86

honey86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim geciyor merak etme, bende cok korkmustum... ameliyatin 3. günü aglamaya basladim hatta, koku alamayacagim diye hehe :)) ama 6. günden sonra rahatladim... Yedigim yemeklerin kokusunu almaya basladim yani :)) ilk 1-2 hafta zor geciyor... Benimde bugün 2. haftam oldu..

12. 14 Nisan 2009
  13. kptays

kptays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doğru bende çok korkmuştum bu konuyu açman çok iyi olmuş aslında bundan sonra ameliyat olacakların da bizle aynı korkuyu yaşamayacak olması anlamına geliyor bundan neden kimse bahsetmedi demeyecekler önemli birşey sonuçta bir duyunu yitirdiğini düşünüyorsun o durumda

14. 14 Nisan 2009
  15. dolcegabbana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet doğru acılıyormus benım de yavas yavas koku duyum gerı gelmeye basladı yasasın cok mutluyum :) saolun kızlar :)

16. 12 Haziran 2011
  17. Aylisch

Aylisch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben hem koku alamadim hem de tad da alamadim!! Yemek yedim fakat yemeklerin hic tadi yoktu... Cok üzülmüstüm... Bosuna yemek yiyiyorum diye düsünmüstüm! Aslinda hic yemesem mi diye düsündüm vallah! Onun icin cok az yemistim, bayagi kilo vermistim... Tad ne kadar da önemliymis ya!!! Sizlerde de öyle oldu mu??? :44:
    Bayagi da uzun sürmüstü bu dönem... 1,5 hafta!!

18. 27 Aralık 2013
  19. rujj

rujj Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    972
    Ödül Puanları:
    113
    Dun ameliyat oldum bende doktorda forumda ameliyat olanlarda kokudan hic bahsetmedi cok korktum tat alamicam artik diye neyseki bu konuyu okudum..tesekkurler