Burun ameliyatım ve eğrilik

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Larem_ tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Larem_
  1. Larem_

Larem_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ArkadasLar ben TAM 6 AY önce burun Ameliyatı oLDUM ama çok az eğriLik war :KK43:
    doktorum sadece Küçük bi düzeLtme yapcaz dedi Sanırım kıkırdak dikicekmiş tam BiLmiyorum..

Ben bu düzeLtme ameliyatı için Tekrar bi bedeL ödiceKmiyim?

Eğer 2. bi ameliyat qeciren arkadasLarımız warSA lütfen yardımcı Olsun..

Bide Çok korkuyorum İlk ameliyatımda yüzüm çok kötü şişmiş qöz altlarımın morLukları ayLar sonra qecmişti yine öLe Olur mu ki :çok üzgünüm:

2. 13 Şubat 2008
  3. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Bence ödeme Arkadasim Hakkini Ara....doktorun Kimse Yaptigi Hatayi Düzeltsin...bu Arada Doktorun Kimdi özelden Yaz Istersen.....
    Ya Ben Anlamiyorum Bazi Doktorlari Niye şu Işi Dogru Duürüst Yapmazlar.....

4. 13 Şubat 2008
  5. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    canım ,bu ameliyat için bedel ödemeyeceksin,çünkü bu doktor hatasından kaynaklanan bir durum,eğer düzeltmeyi hastanede yaparsa hastane masrafı ödetir,kıkırdak derken burun ucu ise diğer operasyonda ki gibi morluk ve şişlik olmaza.s

6. 13 Şubat 2008
  7. sanemay

sanemay meleklern en güzeli ayşim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

cnm tabiki de ödeme yapmaman gerekli öyle şey olur mu yahu :eek:klava: konuş dr. ile hem bence çok zorlamış senin burnunu ki o kadar şişmiş ve morarmış ben ayın 19. oldum burun ameliyatı burun kemiğim alındı et küçültüldü bide tüm kafatasımdaki sinüsler boşaltıldı ve inanırmısın hiç ama hiç morarma olmadı şişmede sadece yanaklarımda birazcık oldu 1 hafta olmuştu kimse inanmadı ameliyat olduğuma bece sen doğru dürüst konuş adamla arkadaşım yazık sana :teselli:

8. 14 Şubat 2008
  9. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    larem benim arkadaşımda 4 yıl önce olmuştu fakat ondada uç kısmında problem olmuştu dr tekrar ufak bir operasyon yaptı ama kesinlikle ücret almadı.sende kesinlikle vermemelisin çünkü bu senin hatan degil.ama.bende bir buçuk ay önce ameliyat oldum ama daha şiliklerim çok bede korkuyorum böyle kalıcak diye ama doktorum sabretmemi söylüyor

10. 15 Şubat 2008
  11. Larem_

Larem_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yorum yazan Yardımcı Olan arkadasLarıma tek tek tşkR ederim!

Ameliyatımdan 1,5 ay sonra kontrole qittiqimde bi eqriLik wardı Doktorum düzeLceqini Sölemişti...
    2.ayımda Komsumuzun Kücük oğlu burnuma Kafa attı Kanadı baya bi hemen qittim doktora Suan bişe qözüKmüyo ama kıkırdak kaymış olabİLir dedi...

en son 1 hafta önce doktorumLa qrstm
    Dedim zaten bi eqriLik wardı Biliyosunuz O olayda tuzu Biberi Oldu dedim "Evet" dedi
    yani sucun tamamı Doktorun deİL para Konusunuda acamıyorum çok BorcLAndım asLa weremem bİDaha o kadar parayı
    Doktor tanıdıqı oLan war mı? yaa bi oNlara sorsak BİLincli qitsem yani

12. 15 Şubat 2008
  13. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    larem benim çok yakınımda oldu.ameliyattan sonra burnunda çok kötü egrilik ve ucunda topaklık kaldı.birkaçay sonar dr tekrar operasyon yaptı ama hiçbir ücret vermedi sakın sende verme sonuçta enbiyük hata doktorda.peki sormak istiyorum egrilik dışanda burunun görünümü eskisinden farklımı resmin varsa görmek isterim ilk halin ve yeni halin

14. 15 Şubat 2008
  15. Larem_

Larem_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

tabiki eski haLinden kat kat qüsel :)

yandan çok qüsel dikkatLi bakılınca belli oluyo öndeki eqriLİkte
    bİde şöle bişe war ben kayserideyim Doktorum adana'da
    Pazartesi sanırım qiricem ameliyata Para konusunu hiç açmicam Ameliyattan sonra da bişe derse naparım BiLmiyorum:1no2:

16. 15 Şubat 2008
  17. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    larem mümkünse adanadaki doktorun kim bende adanada yaşıyorum ve bende birbuçuk ay öce ameliyat oldum.eger mahsuru yoksa ismini ögrenebilirmiyim.ama sakın para verme

18. 15 Şubat 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Canım benim kardeşimde burun ameliyatı oldu. Ameliyattan çıkınca bize buz torbası verdiler. Üç beş dakika arayla sürekli buz tuttuk, hiçbir morarma olmadı.