burun amelıyatımı oldumm

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve romantiq tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : romantiq
  1. romantiq

romantiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar merhaba bırhafta oldu amelıyatımı oldum allaha sukur hıc bıseyde yokmus yaf cok korkuyordum senağlama hala ınanamıyorum olduguma korkan varsa emın olun hıc korkulacak bısey dıılmıs sımdı hemde daha rahat nefes alıyorum artık kemerde gıttı ohh daha ne olsun ya varmı saglık gıbısı

2. 9 Mayıs 2008
  3. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsuuun güle güle nefes al=)Kime oldun ameliyatını?

4. 9 Mayıs 2008
  5. romantiq

romantiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sagol ben acık teknıkle oldumamelıyat sonrası ayıldıktan sonra doktor nefes al bakıyım dedı ve ben burundan nefes alınca ınanamadım ılk zamanlar basım dondu ınanamadımya ben resmen ıskenceyle alıyormusum agızdan nefesı ben cok memnunum suan bır hafta oldu ıste cok rahatım herkes korkutuyordu benı ınan bukadar kolay olacagını bılmıyordum darısı basınıza canım burdan doktor ısmı vermek yasakmı dıılmı bılmıyorum sonra reklama gırmesın:mymeka:

6. 9 Mayıs 2008
  7. romantiq

romantiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sende cok sagol dedıgım gıbı doktor ısmı vermek yasakmı bılmıyorum ama sunu soyluyum unlu bır doktor yanı ısım yapmıs bır doktor dııl zaten bır aydır arastırmadıgım yer kalmadıydı korkuyordum cunkı ama verdıgım karar dogruymus ve memnunum

8. 9 Mayıs 2008
  9. romantiq

romantiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım burun ucunda bıraz kucultme yapıldı kemer alında canım ama acıkta ıc problemlerı daha rahat ve sorunsuz gıdıyor bıldıgım kadarıyla yanı her sorun daha net gorulup mudahele edılıyor dıye bılıyorum

10. 10 Mayıs 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Canim Benİm çok Geçmiş Olsun Güle Güle Kullan Burnunu Kaç Paraya ameliyat Oldun Canim Bide Burnun çok Mu Kemerliydi?

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mayıs 2008
  12. 10 Mayıs 2008
  13. yagmurlar67

yagmurlar67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım. bende olmuştum burun ameliyatı festivalde olay olduğunda darbe almıştım burnumdan. ameliyat olmuştum o yüzden... ama ameliyat sonrası ağrılar çabuk geçmemişti.dokunamadım bir müddet burnuma.ama şimdi iyiyim allaha şükürler olsun.güle güle kullan yeni burnunu...
    özel hastanede mi oldun sen?ne kadar verdin ameliyata???

14. 10 Mayıs 2008
  15. matar

matar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun cnm daha güzel günler diliyorum sana bencede sağlık gibisi yok insanın kendine güveni geliyor yavff :teytey: ilk bir ay çok dikkatli olmamız gerekiyormuş.buz ihmal etmek hiç iyi olmuyor bende salı günü oldum cuma tamponlar alındı pazartesi günüde dikişler alınacak şeklini görücem burnumun bakalım çok merak ediyorum.ameliyat olacaklar asla korkmasın ameliyattan ben gülerek girdim ameliyata hiç korkmadım kendime geldikten sonra ağrı hissederim diye düşünmüştüm oda olmadı çok rahattım tamponlar biraz sıkıcıydı olacak okadar herkese geçmiş olsun :1hug:

16. 10 Mayıs 2008
  17. romantiq

romantiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepınız cok sagolun ıyı dıleklerınız ıcın evet ben ozelde oldum ıcı dısı hepsı komple 2mılyara oldum sımdı bantlarda hepsı cıktı bır hafta oldu ıste kemer falan yok hepsı gıtmıs bıraz burnumda sıslıkler var oda normalmıs

18. 12 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

CANIM MÜMKÜNSE RESİMDE EKLEYEBİLİRMİSİN. NASIL OLDUĞUNU GÖRMEK İSTİYORUM BENİM İLERİDE ÖYLE Bİ DÜŞÜNCEM VARDAa.s.