Burun ameliyetından sonra şişlik yardım

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 24 Ocak 2009 başlatılmıştır.

24 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar babamın burnunda kırmızı bi sivilce tarzı bişey vardı tahliller sonucu bcc kanser oldugu öğrenildi ve amiliyatla o tabaka alındı şimdi burununda kesilen yerde şişlik var kesilen yer kabarık böyle başka bi şikayeti yok ne yapmalıyız yumuşatsın diye krem kullanıyor bu şişlik normalmi ne zaman geçecek?a.s.

2. 25 Ocak 2009
  3. mademoiselle

mademoiselle offf pofff Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah babanıza acil şifalar versin, çok geçmiş olsun.. sorunuza cevap vericek bilgim yok ama bunu yazmak istedim.. tekrar çok geçmiş olsun..

4. 25 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim bilgi alacak kimsede yok doktorlar adam yeirne koyup cevap vermiyor belki burda aynı sorunu yaşayanlar vardır dedim ama kimse yazmıyor:KK43:

6. 25 Ocak 2009
  7. kxixsmend

kxixsmend Kısmend ne demek ya :)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım çok geçmiş olsun şöyle söyleyeyim ben 7 ay önce ameliyat oldum burnumdan ama şişlikler ancak indi diyebilirim burun öyle bir anda inmiyor sabır isteyen bir iş canım

8. 26 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

yani o kesilen yerin şiş olması normalmi?20 gün geçti inmedi hala

10. 26 Ocak 2009
  11. kxixsmend

kxixsmend Kısmend ne demek ya :)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi canım babanınki ile benim ameliyatım arasında amaç ve teknik farklılıkları olduğu için çok kesin yorum yapamayacağım çünkü benim burnumun üstünden parça kesilmedi kemik düzeltildi yani deviasyon ve estetik yapıldı ama bildiğim şu ki burun operasyonlarının şişlikleri oluyor ve yavaş yavaş iniyor benim dr bana 6 ay demişti mesela ama genede sağlıklı bilgiyi ya babanınkine benzer ameliyat geçirenler ya da dr.u verebilir.ben başımdan geçeni anlattım.geçmiş olsun.

12. 26 Ocak 2009
  13. HAMBOSPARA

HAMBOSPARA gülümse Üye

Beğenildi:
    189
    Ödül Puanları:
    123
    canım ğeçmiş olsun öncelikle .. bende 1,5 ay önce oldm ve şiş halen düşün .. burun çok hassas biryer öle hemen ğeçmiyor tatlım. babacın az sabredecek sizde ona beraber .. azıcık sabret bitanem ğececek .. ama biz ne desek boş babanın dr bunun için kesin bişi demiştir tekrar geçmiş olsun

14. 26 Ocak 2009
  15. BenEylul

BenEylul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun burun amaliyatı zor bir amaliyat şişlikler hem göze vuruyor hem yüze sabır gerektiren bir olay babanın durumu farklı olduğu için net bir cevap veremiyeceğim endişe edici bir durum varsa doktor konturolunde olması daha iyi burdan alıcağın cevaplarla için rahatlamaz allh acil şifalar versin

16. 26 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

canlarım sağolun ama doktoru adam gibi bişey demediginden burda aynı sorunu yaşayanlardan cevap arıyorum teşekkürler

18. 27 Nisan 2011
  19. gamzelimasi

gamzelimasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm,ben ameliyat olalı 8 gün oldu,dün ateller çıkartıldı fakat burnumun üst kısmında küçük bir şişlik var ve dümdüz duruyor kavisli değil,sizce o şişlik inip kavisli ir şekil alır mı???