Burun aspiratörü

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve liva1017 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : liva1017
  1. liva1017

liva1017 Guest

kızlar bebeğimin burnu tıkalı 1 haftadan beri önceki topiklerde okumuştum burun aspiratörü diye bişeyler önceden nasıl bişey fısfıs mı ne olduğunu bilmiyorum kullanan var mı ve nerden alıyosunuz

2. 7 Ocak 2009
  3. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben almadım ama burda alan arkadaşlarımız var onlar yardımcı olurlar sana:) ama ben bide okyanus suyunu dene derim:) çok işe yarıyo hemde zararsız

4. 7 Ocak 2009
  5. liva1017

liva1017 Guest

yani burnunu temizlemek için pisliği çekiyor falan diye duymyştum.

6. 7 Ocak 2009
  7. MeSlİmİnA

MeSlİmİnA Guest

ewet ben kullanıyorum memnunum ama önce serum fizyolojik enjektöre çekip burnunu açıyorum (önceden 1 seferlik damlalr kullanıyordum. fısfıs da denedim )dr serum şeklin de 1000 cc lik serum fizyolojik aldırdı 10 luk enjektör taktım çekip oğluşumun burnuna sıkıyorum

8. 7 Ocak 2009
  9. MeSlİmİnA

MeSlİmİnA Guest

cnm eczaneden aldım sıkarak burnuna bırakıyorsun,burnuna sokup sıkmıyorsun

10. 7 Ocak 2009
  11. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar serum fizyolojik kullanırken burna damla şeklinde verilen deniz sularını kullanın. bu hafta doktor bunu tavsiye etti bize. fıs fıs şeklinde basınç yaparak sıkılan fizyolojikleri tavsiye etmedi. zararlıymış.

12. 7 Ocak 2009
  13. SENACE

SENACE Guest

BURUN ASPİRATÖRÜMÜZ VAR AMA PEK RAHAT KULLANAMADIM.
    BEN SADECE BURNUNDA GÖZÜKEN SIVILARI KULAK PAMUĞU ( Bebekler için ) YARDIMIYLA ALIYORUM...

14. 8 Ocak 2009
  15. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bebeğim emerken sürekli burnuna kaçırdığı için ikinci aya kadar sürekli burnu tıkalıydı tek seferlik SF damlalar işe yaramadı. Srum alıp enjektörle verdim sonrasında burun aspiratörü kullandım doktorum pek tavsiye etmedi burnu tahriş ediyormuş ama ben faydasını gördüm hala kullanıyorum hatta bebiş çok seviyo kıkırdayıp duruyo sanırım gıdıklanıyo. eczanelerde bebe marketlerde var chicconunkini aldım ucuda silikonlu çok rahat. tavsiye ederim sevgiler.

UMUT.BEYAZGULUM bunu beğendi.
  16. 8 Ocak 2009
  17. bosnike

bosnike Benim Pamuk Prensim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aldım burun aspiratöründen ama pek kullanamadım burda okuduğum birkaç yazıdan sonra korktum.zarar veriyormuş diye yazmışlardı bende pimpirik olduğum için şu anda çok zorda kalmadıkça kullanmıyorum.

18. 8 Ocak 2009
  19. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    Canim bende de var surekli kullanirim bize hastane vermsti hic bir sekilde zarari oldugunu dusunmuyorum ben once burnunu acmak icin tuzlu sivilar var ozel ondan damatiyorum biraz bekletip cekiyorum icerdekileri gayet rahat bebeklerde alisti hic korkup aglamiyorlar.