burun aspiratörü

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve aslihanxx tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aslihanxx
  1. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu konu daha önce aöıldımı bilmiyorum ama tecrübeye ihtiyacım var. malum sonbahar geldi oğlumda hoşgeldin bahar diyerek grip oldu burun akıntılı
    burnu çok tıkalı ve ne yaptıysam fayda etmedi. internette gördüm vakumlu burun aspiratörü pil ile çalışıyor güzel bir ürüne benziyor
    kullanan varmı tavsiye edermisiniz

2. 23 Eylül 2009
  3. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben agızla cekılen burun aspıratorunu aldım. cok faydasını gordum bır ara nefes dahı alamıyordu oglum burun tıkanıklıgından onunla cok guzel acıyordum burnunu. ama cok sık yaptıgım ıcın cok korktu. ama seyrek kullanacaksan onerırım.

4. 24 Eylül 2009
  5. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben normal burun aspiratörü kullanıyorum doğumdan beri , chicco'nun ve çok memnunum

6. 24 Eylül 2009
  7. minik81

minik81 cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende chicconun normal burun aspilatörünü kullanıyorum kışın çok hasta olduğumuz için bayaa bir faydasını gördük fakat kızım sinir oluyordu ona ağlıyordu görür görmez

8. 24 Eylül 2009
  9. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    b ende normal olandan kullanıyorum onu kullanırken burundeliğini kpatıp diğerinini çekiyorum ve çok ağlıyo o kadar ağlıyoki kaskatı kesiliyor resmen
    acaba bu pille çalışan dahamı pratik

10. 24 Eylül 2009
  11. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende de vardı.bir iki kere denedim çok ağladı bende çöpe attım geçen gün.Hiç kullanmam daha iyi verdiği zarar yararından çok bence.Ne kadar ağlıyo anlatamam katıldı çocumm:KK43:(

12. 24 Eylül 2009
  13. remedios

remedios Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    japlo'nun hortumlu burun aspiratörü için iyi diyorlar ama ben kullanmadım

14. 24 Eylül 2009
  15. derinxby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    pille çalışan falan hepsi aynı bence.Benimki elektirk süpürgesi ve fönden de çok korkuyo.Rondoyu bile çalıştıramıyorum ki ben elde soğan doğramaktan nefret ederim :p Halamların bahçede köpekleri vardı Bayramda gittiğimde onlara baktıralım dedik.Buğra ya bişey yapmadılar bakıyorlardı.ıçerden eniştesi geldi ona havladılar aman allahım ne korktu yavrum:KK43: sonra da içerde sesleri geldikçe ağladı huysuzlandı taktı kafayı onlara dirlik vermedi bize.Rahat edemedik kalktık en sonunda.Şımdi köpeklerden muhtemelen korkacak herhalde.Evde bil soruyorum nasıl yaptı kpek? av av avvv diyoo başlıo mızırdamaya:))

16. 24 Eylül 2009
  17. derinxby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bendeki japloydu ama valla dediğim gibi kullanamadım.Yaklaştırmıyo ki burnuna durmuyo ağlıyo attım gitti çöpe:) ben çöpe bişeyler atmaya bayılırım:)) çok iyi geliyo bana niye bilmiyorum.ferahlıyorum rahatlıyorumm:))

18. 24 Eylül 2009
  19. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    derincim yavaş yavaş alıştırsan köpeklere , seslere , korkmasın çocuk , denizinanası belki yardımcı olur bu konuda sana.. benimki de elektrik süpürgesinden korkuyo bitek , yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum inşallah alışır biran önce