burun boğaz uzmanına septoplasti ameliyatı oldum

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ezgi089 tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

17 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ezgi089
  1. ezgi089

ezgi089 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhabaa ben 6 ay önce kulak burun boğaz uzmanına septoplasti ameliaytı oldum amliyat döneminide resimleride sizle paylaşmıştım geçirdiğim bi kazadan ötürü burun kemiğinde eğrilme wardı bu yüzden zorunlu bi ameliayattı ilk aylar herşey yolundaydı ama ilerlyen aylarda durum değişti şuan burnumun sağ tarafından nefes alamıyorum doktorum gayet sakin bi tavırla sağ taraftaki kemiği törpülememişim istediğin zaman gel 15-20 dakikada hallderiz dedi ama ben bu sefer estetikte olsun istiyorum çnkü burnumn genel olarak görünüşü de bi garip önden düşük ve sağ tarafımda kocaman bi kemik çıkıntısı mevcut şimdi bende burun tıkanıklığıda olduğu için fiyatlarda bi değişklik olur mu sonuçta burda zorunlu bi ameiyat kızlarr fikrii olan paylaşsın lütfen..

2. 18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ezgi089
  3. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm doktordan doktora degisir bazi doktorlar ikisine farkli fiyat aliyo bazilarida ayri fiyat almiyolar
    bazi kbb doktorlari hem estetik hemde saglik ameliyati icin ayri para almiyo ama eger estetik cerraha gidersen ameliyata kbb doktoruda girerse dogal olarak ikisinede para ödüyosun o zamanda baya pahalaniyo
    bence estetik yapan iyi bi kbb doktoruna git

Son düzenleme: 18 Ocak 2010