Burun da kemik eğriliği için ameliyat ve sonrası lütfen acil cevap

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve iyitugba tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : iyitugba
  1. iyitugba

iyitugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Salı günü burnumdaki kemik eğriliği,rahat nefes alamama devamlı geniz akıntısı için burun ameliyatı oldum radyofrakans yapıldı.İki gün tamponla gezdim felaket bir şeydi zaten nefes alamayan ben tamponlarla o iki gece nasıl geçti anlatamam birde bebek bar gece kalkıyorum v.s...Dün tamponlar çıktı çok az rahatladım ama dün gece tamamen tıkandım bugün dotora tekrar gittim ödem olmuş bünyem tekrar et yapıyormuş burnumda yine burun damlası ve ilaç verdi.Bu durum nekadar sürecek ben böylemi kaldım hiç nefes alamıyorum ağzzım açık geziyorum boğazım acıyor.Aynı durumları yaşayan atlatan var mı acaba?

2. 8 Ekim 2010
  3. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Benim tamponlarım 4 gün kalmıştı şükret :).. Ödemlerden dolayı nefes alamaman normal bence. Bu durumda çok uzun sürmez bence telaşlanma canım.

4. 8 Ekim 2010
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    benım tamponlar bır haftadur duruyor
    3 gun daha duracaklar
    bogaz konusu hepımızde var canım
    benımde şiş
    hepımız grıp olduk
    aynı donem amelıyat olanlardan

6. 8 Ekim 2010
  7. iyitugba

iyitugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Peki 4 günden sonra neler oldu tampon çıkıncada ben rahatlamadım hala nekadar süre sonra rahat nefes alabildiniz?

8. 8 Ekim 2010
  9. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Tampon çıkar çıkmaz nefes almaya başladım ama kan pıhtıları nefes almamı engelliyodu onun içinde okyanus suyu verdi doktor spreyi sıkıp sümkür sürekli dedi. sonra bişey kalmadı içdeki dikişlerim döküldü.

10. 8 Ekim 2010
  11. iyitugba

iyitugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevap için çok teşekkürederim ben de okyanus suyu kullanıyorum arada acayip tıkanıyorum bazen de hafif hafif nefes alıyorum umarım kısa zaman da geçer.

12. 8 Ekim 2010
  13. yagmurdamla

yagmurdamla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı dert bende de var.Bana okyanus suyu vermedi, pıhtılar ucuna geliyor fakat alamıyorum, dün almaya kalktım fakat arkasından aşırı kanadı.Bir delikten sürekli kan sızıyor..

14. 9 Ekim 2010
  15. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım geçmiş olsun ben de dokuz gün önce ameliyat oldum, ikinci gün tamponlar alındı, ilk gün resmen ciğerlerim bayram etti ama ertesi gün burnum bir tıkandı sorma, doktorun verdiği burun yıkama sıvısı da geçici fayda verdi ama uzun süreli olmadı, 5.gün dikişlerimi aldırmaya gittiğimde doktoruma söyledim sağolsun burnumun içini iyice temizledi, yine ciğerlerim bayram etti ama sonra tekrar tıkandım, burnumdan kan ile birlikte burun sıvıları geliyordu ve ben de korkumdan sümküremediğim için (sümkürmek yasak zaten) bir yerde kuruyarak tıkıyor, bugün dokuzuncu günümdü ve ateller alındı, elimden geldiğince temizlemeye çalışıyorum ama halen tıkanıyor, bu normal yani burun mukozası iyileşene kadar sabredeceğiz yapacak bişey yok :eek:lmaz:

16. 9 Ekim 2010
  17. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canimcim oncelikle gecmis olsun.....benimde sag burun deliginde kemik egriligi vardi..daha dogrusu sonradan cikdi ve ogrendim...benimde deviasyonla birlikde estetik oldum bendede bir hafta tamponlar durdu...ve alci dahil...bence biras sabretmelisin hic birsdey kolay eldee edilmiyor..biras canimiz acicak elbet...ma burnuna cok dikkat etmen lazim ellerini hep temiz tut burubn icin hale taze yara var mikrop kapmasin ..öptümmm

18. 9 Ekim 2010
  19. iyitugba

iyitugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevapar için çok teşekkürederim taviyelerinize uyacağım sizlere de geçmiş olsun