burun da nefes darlığı ve kemer (

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve gxuxlxuxmse_21 tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gxuxlxuxmse_21
  1. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar burnumdan nefes almakta zorlanıyorum.ama bazende delik açılıyo sanki özelllikle sol tarafım hep tıkalı ama bazen sanki ordaki şey geri çekiliyo ve nefesimi açıyo ama ben genede burnumdan nefes alamıyorum yetmiyo nefes çünkü.ankarada yaşıyorum nerde nasıl ameliyat oolcam bilmiyorum.ama inanılmaz korkuyorum.yane amliyat nasıl geçiyo.bilgilendirimisiniz beni biraz.ağrı oluyomu sonrası ? ooff ağzı açık uyumak istemiyorum .yediklerimden tat almak istiyorum

2. 18 Ocak 2010
  3. dyslexia

dyslexia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ameliyatı oldum ve memnunum keşke daha önce olsaydım. ağrısı sızısı 1 hafta ameliyat sonrası burnun bir ömür seninle. ve ağrı da öyle çekilmeyecek gibi değil. tabii doktoruna güveneceksin, iyi seçeceksin vsvs. benim 1buçuk ay oldu burnum halen tam açılmış değil çok az ödemli ama ameliyat öncesinden çok daha güzel.

4. 18 Ocak 2010
  5. ads1940

ads1940 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dyslexia senin ameliyat sebebin nedir?benimde burun kemiği eğriliği var bende çok rahatsız oluyorum.şuan hamileyim zaten şimdi olmayacağım ama ilerde korkumu yenebilirsem belki.

6. 19 Ocak 2010
  7. nilce_55

nilce_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar. benimde malesef burnumun sol tarafı tıkalıı yaa henüz doktora görünmedim ama hissettiklerim öle ve kemerden dolayı eğrilikde var. bunun için kbb mi yoksa plastik cerrahimi hangisine başvurmam lazım.. aynı zmanda samsunda yaşıyorum.. ve bu konu hakkında hangi doktordan destek alabilirim acaba ??

8. 19 Ocak 2010
  9. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Kbb doktoruna gitmelisin şekilden önce sağlığın daha önemli