Burun delikleri büyüklüğü farklı olan var mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve guzelderya tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : guzelderya
  1. guzelderya

guzelderya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar,
    Rnoplasti sonrası burun delklerimen biri büyük diğeri ise küçük oldu? Benimle aynı sornu yaşamış oln var mıdır?Doktoruma sordum "geçer" dedi.Ama bana geçecek gibi gelmiyo burun ucumda şişlik yok çünkü..:KK43::-)1no2:

2. 30 Ekim 2008
  3. ladyanna

ladyanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle gecmiş olsun canım.hiç merak etme benimde biri yana biri yukarı dogru genişti cok kısa bır surede duzeldi.sabırla bekle her sey yoluna gırıyor

4. 30 Ekim 2008
  5. EU2

EU2 Guest

ya kızlar benımde burun sırtımda elıme bı tumsek gelıo alahım ya bu odemlerımız ınsız artık kurtulalım :)))

6. 1 Kasım 2008
  7. nur_tfk

nur_tfk İktisatçı birikim cadısı! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya benimde iç eğrilik devam ediyo dıştanda sol kanat içeri göçmüş durumda ne olucak bizim bu halimiz :1no2:

8. 1 Kasım 2008
  9. EU2

EU2 Guest

kuzum o banada oldu hergun bı tarafındakı odem ınıyo bı gun sol kanat bı kac gun sonra sag kanat ındı tıp dıe ses gelıo sankı hısedıodum hatta dustugunu bısılerın :) psıkolojık olarak hep burnumu tutuyodum ha dustu ha dusucek dıe ama gectı dorusu hala ucunu bazen yukarı dogru masaj yapıorum ama olcak o kadar :)

10. 1 Kasım 2008
  11. Gokkusagi_1988

Gokkusagi_1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide ole biri buyuk biri kucuk, hatta sanki burnumdaki alci cikdikdan sonra biraz ucu asagi indi ve ucu biraz bana top gibi geliyo soldan yan profilime bakdigimda ucu daha duzgun gibi geliyo ama sag tarafdan bakdigimda ise burun ucum baya uzun gibi geliyo cok sert ve uyusuk daha amaliyat olali gerci 20 gun olmadi ama bilmiyorum ne zaman duzelicek?

12. 2 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

kuzum benım 29 gun oldu 4 ekımde tam bır ayım doluyor ama ınan bana hala oyle .. bı taraftan daa gusel profılım.. odemle alakalı kesınlıkle en az 50 gun beklemen gerek benım hergun duselıyo ınan bana yoluna gırıcek .. zaten ıkı burun delıgın arasında tam bı orantı bekleme kucukde olsa farklılık olucaktır elbet ... cok dıkkat etme aynalardan uzak durmaya calıs ben basaramadım cok taktım sımdı bos yere kuruntu yaptıgımı anlıyorum.. gecıyor duselıyor daha ıyı olucak hersey .. emınım gusel oldu burnun :)

14. 7 Kasım 2008
  15. suzanna34

suzanna34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de ameliyat olalı 21 gün yani 3 hafta oldu. Ancak şişlikler var. Burnumun ucu top gibi. Sağ taraf daha ödemli. Küçük ve kalkık burun istememiştim zaten de bu da çok mu büyük oldu bilmiyorum. Ama sanırım zamana ihtiyacımız var. Umarım zaman herşeyin ilacı olur...

16. 25 Kasım 2008
  17. adasu06

adasu06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet canım benimde bir diğerine göre küçük dr gecer dedi ama bir türlü geçmedi.

Benimde burnumun ucundaki kıkırdak içeride eğri elliyince sola doğru eğri olduğunu anlıyorum zaten dıştanda bariz gözüküyor.:enbuyukkk:

18. 26 Kasım 2008
  19. dilosh06

dilosh06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar bende ameliyat olalı 5 gün oldu hala alçıda burnum fakat sağ burun deliğim daha büyük sanki önden bakılınca sola göre daha çok görünüo :KK43: hep böle kalmicak dimi geçicek ? :KK43: