Burun düşmesi nedir? Beni aydınlatırsanız sevinirim

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve BENRUYARUYA tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : BENRUYARUYA
  1. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Burda bir kaç kez burun düşmesinden bahsedildiğini gördüm ama nedir, nasıl olur, atel alınır alınmaz mı olur, yoksa hiçbir sebep yokken kendi kendine daha sonradan da düşebilir mi? Düşme nasıl bişeydir? Lütfen birileri aydınlatırsa sevinirim, iki gün sonra bir aylık olacak burnum bu saatten sonra düşme olabilir mi ya da bu saatten sonra kemer oluşabilir mi burnumda?

2. 27 Ekim 2010
  3. posetcay

posetcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    cnm burun düşmesi kısaca ameliyat sonrası kıkırdakla kemigin iyi kaynaşmaması sonucu burun ucunun düşmesine neden olur..mesela burun ucu düşen bi kişiye yandan bakınca kemeri var gibi durur..iyi bir cerrahi operasyon geçirdiysen bi sorun olmas ama darbe almamak şartıyla:)

4. 27 Ekim 2010
  5. BENRUYARUYA

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Şuanda şükür hiçbirşey yok, darbelere karşıda kendimi koruyorum, darbe almadığım sürece bundan sonra bişey olur mu acaba, bugün bir burun gördüm korktum valla benim ucuda bozulur diye, halbuki şimdi çok memnunum, iki gün sonra bir ay olacak bundan sonra darbe olmazsa korkmam gerekli mi?

6. 27 Ekim 2010
  7. posetcay

posetcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    yok cnm korkmaaaaaa daha düşmesi zorrr ilk başlarda belli olurrrrr ama dedigim gibi 6 ay çok dikat et ok...özellikle ilk 2 ay yan yatma ben öle yaptımmmm..cünkü yan yatıpta egilen burunları gördüm..egilip yerden bşy alırken başını egme ilk aylarda dizini kırıp al...yüzünü yıkarken falan hiç burnunu elleme...böle basit ufak şeylere dikat edersen hiç bşy olmas cnmmmm :)

8. 27 Ekim 2010
  9. helen90

helen90 Sureti kalbimde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    aaa ben söylediklerinin hepsini yapıyorum yoksa benim burnum yok ya inşallah öyle bişy olmaz:2:

10. 27 Ekim 2010
  11. posetcay

posetcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    yok cnm dikat ediyorsan hiç bly olmas..mesela benim bi arkadşaım var oda estetik oldu benden önceee daha 3-4 aylıkken burnunu siliyodu çeke çeke dedim yapmaaa öle silme ciddende şuanda 2 seneye yaklaştı burun ucu çok olmasada düştüüü...
    dikat edince hiçbşy olmas..

12. 27 Ekim 2010
  13. helen90

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    benim 2ay 7 gün falan oldu ama ben 1 buçuk aylık iken yan yatıyodum,eğiliyorum ama burnumu silmiyorum inşallah öyle bişy olmaz canım:2:

14. 27 Ekim 2010
  15. helen90

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ya zaten burnum endoskopiye girdi diye yamuldu canım:KK43:(((((((((((((((

16. 27 Ekim 2010
  17. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    burun düşmesi zaten öyle hemen değil seneler içine yayılabilecek bir şey diye biliyorum. bi yakınımın başına geldi ucu düşük bi burnu var... ameliyattan baya bi zaman geçmişti. ama iyi cerrah elinden çıkarsa öyle bir şey olmaz bence

18. 27 Ekim 2010
  19. BENRUYARUYA

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Burnumuzu kaç sene korumamız lazım, yani ameliyat öncesi gibi ne zaman davranmaya başlayabiliriz, bu korumaya çalışmalar falan beni çok geriyor, yan yatıyorum ama burnum yastığa değmiyor, bazen sağa bazen sola yatıyorum ama dediğim gibi burnum havada kalıyor yastıkla teması yok, problem olmaz inşallah, elimi yüzümü rahat rahat yıkamak istiyorum ne zaman yıkayabiliriz acaba rahat rahat