burun estetiği ameliyatı geçirenler ameliyattan sonra

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sahane000 tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sahane000
  1. sahane000

sahane000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burun estetiği ameliyatına yattığınızda elbette içinizde bir korku vardır.Ben acaba ameliyattan sonra kendimi nasıl hissedicem,burnum acicak mı diye kendinizde psikolojik bir durum kesin oluşur.
    Benim sorum şu gerçektende ameliyattan sonra sizi şaşırtan bir durum oldu mu?Bir daha yaşamak istemediğiniz bir durum oldu mu?
    Merak ettiğim bir konuda;yakup avşar bey'in ameliyatlarında sanki bi tarafın kanamış yara bandı sarmışsın gibi burnu sarıyor.Hatta ameliyattan sonra sanki hiç ameliyat olmamış gibi oluyor kişi.
    Peki bu olay diğer doktorlarda neden tam tersi oluyor.Yani burnu resmen gözlere ağıza kadar sarıyorlar.Gerçektende bukadar aşırı zor bir ameliyatmı bu.Zor ise yakup avşar'da niye böyle değil.

2. 26 Şubat 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla ben burun amliyatını daha kötüüü agrılar olcak diye bekliyordum..agrım sızım çok az olduu..hiç morarmadım gözüm kanlanmadı..umdugumdan daha az agrılı geçirdim.sadece dişim ve başım agrıdı 3-4 gün agrı kesici alınca geçtii..tamponlardan dolayı nefes alamamak biraz zorluyor okdr:)

4. 26 Şubat 2010
  5. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu sabah ameliyat oldum canım
    Yani yüzüm gözüm şiş balon gibi
    Ayrıca başım ve dişlerim de ağrıyorrr
    Gözlerim nerdeyse yok oldu şişlikten kan çanağı
    burnum kanlardan tıkandı
    Yani korkutmak için değil ama hazırlıklı ol canım bunlara

6. 26 Şubat 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aaaa cnm geçmiş olsunnnn ..o agrıların 3-4 gün sonra bitcek..ilk iki gün biras rahatsız ediyo agrısı...

8. 26 Şubat 2010
  9. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçekten miii ? yani 1-2 gün sonra geçecek mi ? İnşaallah yaaaa
    Peki bu morluklar ne zaman inecek , kendimi öcü gibi görüyorummm . Ben güzelleşeyim derken hilkat garibesi gibi oldum resmen..

10. 26 Şubat 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm en kötü agrıdıgı zaman ilk iki gün ondan sonraki iki günde azalcak baya..4-5 günde tamamen bterr..ben ilk iki gün 4-5 saatte bi agrı kesici alıyodum 3.gün günde 3 kez aldım.4.gün iki kez aldım ondan sonra almadım...daha yüzün şişer cnmm genelde 2-3 gün en çok şişin oldugu gün..1 hafta içinde şişin inerrr morlukların pembeleşmeye başalarrr:)

12. 26 Şubat 2010
  13. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür edrim canım. Yani böyle doğruları konuşmak en iyisi. Hiç ağrı olmuyor diyenlere şaşıyorum yani bende mi sorun var diye merak etmiştim. Ama senin anlattıkların benim durumuma çok uygun.Bu şekilde gerçekçi bir halde bilgilenmek en doğrusu. Bu durumda beni 1-2- gün daha ağrı bekliyor. Ne yapalım olsun. Sonuç güzel olacaksa değer tabi. Giriştik bikere bu işe.
    Özgüven sahibi bir birey olacağız sonuçta değerrr

14. 26 Şubat 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    2 gece geçirdikten sonra rahatlıyorsun hiç merak etme cnmm....benim başıumda agrıdıda ama dişimin agrısı öldürmüştü öle agrım hiç olmamıştı..dişlerimi koparmak istiyodum o derece ..ama diyorum ya 2 gün zoru ondan sonra hafifliyo:)sen bu bi kaç gün içinde biras daha şişeceksin sonra iner:)en zoru yani amlyt olmayı atlattın ya gerisi kolay hatta zevkliii:)10 gün içinde burnunu görceksin:)yalnız bandaj ilk açıldıgında burnuna baktıgında yüzün şiş oldugu için canın sıkılabilir kendini tanımıyabilirsin..ben aynaya baktıgımda bu ben değilimm herşeyim değişmişş ben sadece burnum değişsin demiştim neyaptın bana falan dedim doktoraa..oda 1 ay içinde eski burnunu hatırlamıycaksınnnn bile demiştii..kii öylede oldu:)

16. 26 Şubat 2010
  17. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederin canım. olumunekankayizsmile İnan anlatamam büyük moral oldun bana. Gerçekleri, gerçekçi bir şekilde öğrenmek kişiyi daha şuurlu yapıyor. Şimdi bilinçli bir şekilde sabırla bekleyeceğim. kaydirigubbakcemile5 Sonra da gelsin güzel burunlu güzel günlerrrr opuyorumnanaktan

18. 26 Şubat 2010
  19. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nem , , , ben senin resimlerini daha az önce gördüm. Hatırladınmı bir türlü göremiyordum. Ama yeni albüm koymuşsun.
    Yaa canım süpersinnn yaa :lepi: Zaten kendinde güzelmişsin ama aklinialirimsmile Allahım benim burnum ne zaman böyle olacak acaba boshayallersmile
    Kaç günlük oldun sen şimdi nem CADIARZU
    Burnun harika canım güle güle kullann a.s. :nazar: