Burun estetiği iLe iLgiLi doktor yardımı istiyorum:(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve perimsiii tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : perimsiii
  1. perimsiii

perimsiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba arkadaşLar,,
    Ben forumu uzun süredir takip ediyorum ama daha yeni estetik ameLiyata tam karar verdim ve bu yüzden ameLiyat oLmus arkadaşLara bana bir doktor tavsiye etmeLerini istiyorum..İstanbuLda yaşıyorum burnumda hafif yamukLuk var ve yüzüme göre büyük resimLeride koyucam insaLLah öğrenebiLirsem =)
    ŞimdiLik bir kaç doktorLa görüştüm ama sizce hangisi yada yazdıkLarım dışında siz kimi tavsiye edebiLirsiniz??Burnunu beğenmeyen arkLar hiç doktor ismi vermemişLer özeLden yazarLarsa çok memnun oLurum sonuçta 1 kez yapıLcak bişi ve gerçekten kafam karman çorman durumda.
    isimLer şöyLe şimdiLik
    1-Barış Çakır 2-Tayfun Aköz 3-Emre iLhan 4- onur eroL

şimdiden yorumLarınız için sonsuuuuuz teşekkürLer=)

2. 9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : perimsiii
  3. vanilyalimuffin

vanilyalimuffin En Vanilyalı Muffin ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.810
    Ödül Puanları:
    238
    kesinlikle Onur EROL diyorum eğer pahalı bulursan Ali GÜRLEK derim mutlaka! Benim kulaklar kepçeydi O yaptı(Ali GÜRLEK)ve mükemmel oldu diğer doktorların gösterdiği ameliyat sonrsı fotoğraflarla karşılaştırdığımda farkı gördüm.ve burnumu da ona yaprtırmayı düşünüyorum.onuda birkaç kez hastalarından,bir kere da ameliyat sonrası fotoğrafı gördüm.eğer düşünürsen bana özelden mesaj atabilirsin zaten Ali GÜRLEK,Onur EROL'dan sertifikalı.boshayallersmile