Burun Estetiği Olmuş Arkadaşlar...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve pinkyyy tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : pinkyyy
  1. pinkyyy

pinkyyy Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar, sanırım burada burnundan ameliyat olmak isteyen ancak bir türlü hangi doktara olması gerektiği kararını veremeyen benim gibi çok kişi var. O yüzden burnundan estetik operasyon geçirmiş olan arkadaşlardan bizlere yardımcı olması amacıyla eğer mahsuru yoksa ameliyat öncesi ve sonrası resimleriyle doktorlarının isimlerini bu başlığa atarlarsa çok sevinicem. Kısacası her konuya bakıp bilgi almak gerçekten zor oluyor. Bir yerde toplanırsa sadece resim ve doktor bilgileri çok daha pratik olur ve böylelikle sanırım burun estetiği olmak isteyen arkadaşlar da kendi zevklerine en uygun buldukları burnu yapan doktoru daha kolay seçebilirler. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. sevgiler...

Son düzenleme: 20 Mayıs 2008
  2. 9 Eylül 2008
  3. pinkyyy

pinkyyy Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bu öneriye neden kimse sıcak bakmamamış anlayamadım :uhm: ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar için çok önemliydi bence. Çünkü en zor olanı doktor seçimi yanılmıyorsam. Operasyon geçirip de memnun olmuş arkadaşlar biraz yardımcı olursa seviniceem :enbuyukkk:

4. 9 Eylül 2008
  5. founda

founda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim profilimde var, ben zonguldakta oldum, ilgilenen olursa yardımcı olurum.

6. 9 Eylül 2008
  7. _Bahar

_Bahar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncesii resim yok :D bulamadım valla demekki hepsinii silmişim valla ne yalan söyliyimm eğlenerekk sildim

ama hala çok şiş resimde göründüğü gibi

Son düzenleme: 21 Eylül 2008
  8. 13 Eylül 2008
  9. pinkyyy

pinkyyy Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Çok teşekkür ederim kızlar, ikinizin de burnu çok güzel olmuş mümkünse doktor isimlerini de yazar mısnız?
    Bir de neden başka kimse yardımcı olmuyor anlamıyorum :S sanırım bir zorluğu atlatınca kendi eski halimizi unutup kendimiz gibi zorda olanlara yardımı çok mu görüyoruz artık nedir? Neyse yine de herkese teşekkürler...

10. 13 Eylül 2008
  11. aQuatha

aQuatha Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pinkyyy yakarışlarını anlıyorum ben de ameliyat olmadan önce çok merak ederdim, az araştırmadım önce-sonra fotoğrafları internette... Ben de benimkini koyuyorum. Yalnız ameliyatım henüz çok yeni. Ameliyat sonrası 14. gün... Şekli şemali elbet değişecektir, o zaman fotoğrafı güncellerim...

Doktorum Prof. Dr. Ege Özgentaş, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde ameliyat oldum.

12. 13 Eylül 2008
  13. HAMBOSPARA

HAMBOSPARA Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    canım cok ğüsel olmuş ya cok başarılı hayırlı olsun ... hihoyyyt kaça oldun ve sadece estetikmi yoksa sağlık sorunlarında varmıydı ?
    teşekkürler

14. 13 Eylül 2008
  15. aQuatha

aQuatha Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4000 YTL'ye oldu ama fiyat değişikliği olabilir burunun yapısına, şekline, büyüklüğüne vb. göre... O yüzden fiyatı bir kriter olarak almayın. Sadece estetik amaçlı değildi, sol burun deliğimi tamamen kapayan bir deviasyonum vardı. O problem de halloldu çok şükür :)

16. 14 Eylül 2008
  17. livali

livali Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bende barıs cakıra 4000 ytl ye oldum,ama suan alcılıyım resim koyamıyorum cıksın alcım koyucam resım bende

18. 15 Eylül 2008
  19. livali

livali Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar profılıme alcılı resımlerı koydum gormek ıstersenız bakarsınız,hıc morlugum olmadı 5.gun ıtıbarıyle artık gezıyorum dısarda carsambada tekrar doktor kontrolum var cıkcak tamponlarım sanıırm hayırlısı gerisi:)