Burun estetiği "önce"m ve "sonra"m

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve vanilia tarafından 7 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : vanilia
  1. vanilia

vanilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

işte bu da benim ameliyat önce ve sonram bir fikir verir umarım çünkü ben de çok aradım internette ameliyat olmadan önce olan kişilerin fotolarını ama bulamadım malesef..

30 nisan da ameliyat oldum arkadaşlar

2. 8 Temmuz 2007
  3. vanilia

vanilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim sema çok moral verdin gerçekten.. inanki ben de 7-8 senedir cesaret edemiyordum ama bir hafta içinde kararımı verdim ve kendimi ameliyatta buldum. korktuğum kadar yokmuş belki günah allahın yarattığını bozmak ama O da biliyor ki sürekli kafama takıyordum o kadar rahatladım ki artık profilden foto çekerken korkmamanın nasıl bir duygu olduğunu anlatamam:)

4. 8 Temmuz 2007
  5. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    falal çok güzel olmuş bende istiyorummmmmmmmm senağlama kaça yaptırdın

6. 9 Temmuz 2007
  7. vanilia

vanilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ameliyatım 3000ytl ye maloldu..

8. 10 Temmuz 2007
  9. sedef20

sedef20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok güzel olmuş canım bir burun insanı bu kadar mı değiştirir. bende istiyorum ama eim güzel senin burnun diyor. ama ben kendimi rahat hissetmiyorum bu burunla.

birde şey soracaktım canım burnun yeni oluşacak şekline nasıl karar veriyorsun. sen mi yoksa doktor mu?
    sana seçenekler sundumu? bu burunları bilgisayarda fotoşhopla sana ekleyip nasıl olacağını gösterdi mi?

10. 12 Temmuz 2007
  11. vanilia

vanilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla canım ben doktora gittim ama hiç beni dinlemedi kendi bildiğini yaptı kemeri alırız biraz kavis veririz hafif de kaldırırız sen bana bırak dedi. en iyisi doktora bırakmak bence.. doktora güvenmek gerekiyor. o da elinden en gelenin en iyisini yapıyor

12. 13 Temmuz 2007
  13. alew_t

alew_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok güzel olmuş :KK66:
    bende iki sene önce yaptırdım pek estetik sorunum yoktu çok sık hasta oluyodum elimden mendil düşmüşyordu iki farklı dr çarenin burun ameliyatı olduunu söyledi oldum et kemikler alındı ve hakikaten de 2 sene de bir iki kez üşüttüm... dr.umda çok iyi bir dr benim kadar mızmız biri birgün olsun gık demedi ne abartı yüzüm şişti ne morardı benim o halimi görenler kendi dr.larından vazgeçti:) 9bin ytl ye kdr fiyat veren oldu ben 2bin ytl ye yaptırdım özel dr.du ama kaldığım hastaneyede beş kuruş para ödemedim...

ameliyat olmayı düşünen arkadaşlara tavsiyelerim var tabi..
    ne yaz ne kış eylül gibi ameliyat olun çok sıcak da soğuk da iyi değil..
    sadece estetik zevklerinz için bence değecek bi ameliyat değil önce sağlık unutmayın..zaten benim dr.um kuş gibi burun istiyorsan ben yapmam bilesin demişti:)
    unutmayın ki iyi bir kbb uzmanı iyi bir estetik uzmanı demek diildir ama iyi bir estetik uzmanı aynı zamanda iyi bir kbb cidir de..
    burun ameliyatında burun yan kanatlardan yani yanaklarımıza yapışık olan yerlerden açılırsa burnunuz ileride düşer ama alttan açılırsa yani burun delikleri arasındaki kısımdan bu nokta kapatılırken oraya kıkırdak desteği yapılır ve düşme problemleriniz olmaz..
    ameliyattan sonra iki üç ay hiç sıkılmadan masajları yapmak şart aksi takdirde burun eski haline doğru az miktarda eğilebilir..
    ve sargılar çıktığında hayal kırıklığına uğrayıp benim gibi çığlık atmayın büyük şişler 4ayda iniyor burun tam şeklini bir yılda alıyor :KK66:

14. 13 Temmuz 2007
  15. Lauren

Lauren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    OKudum yazdıklarını: helede burun düşmesi ile ilgili olan kısmını:) benim burnumda düşme oldu:KK43:hemde 2 kere ameliyat oldum . kbbcıya . ama eylülde kontrolüm war.sanırım 1 kez daha ameLiyat olcam.Allahtan hayırlısı artık.

16. 20 Temmuz 2007
  17. EU1

EU1 Guest

canım merhaba ben yeni üyeyim, estetik burun ameliyatı araştırırken siteyi bulup üye oldum. burnun çok doğal ve sana çok yakışmış bende teoman doğana 1 hafta sonra ameliyat olucam nasıl bir doktor hiç duydunmu?

18. 20 Temmuz 2007
  19. vanilia

vanilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    iyi bir doktor olduğunu duymuştum internette sitesi de var sanırım inşallah iyi geçer ameliyatın ve umarım istediğin gibi ve doğal olur canım. bol şans..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.