burun estetigi sonrası burun delikleri

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve mrw06 tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : mrw06
  1. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hihoyyytherkeze merhaba:)hihoyyyt
    dün öglen burun estetigi oldum.ameliyat sonrası burun ucum açıkta oldugu için burun deliklerimi gördüm biraz kötü görünüyordu.sanki biraz büyük olmuştu.ameliyatımdan daha 24 saat bile geçmedi.tampondan dolayı yada şiş olma durumundan dolayımı öyle görünüyordur sizce?..bilgilerinizi bekliyoruma.s.

Son düzenleme: 3 Eylül 2010
  2. 1 Eylül 2010
  3. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim daha cok cok yeni. Sakin ol ve bekle. Hemen hersey anlasilmaz oyle. Aynaya bakmamaya calis, olumlu dusun. Yoksa isin icinden cikamazsin, biraz rahat ol yerimseniben Gecmis olsun.

4. 1 Eylül 2010
  5. yasmin_84

yasmin_84 minik kuşum Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    büyük derken?genişmi uzunlamasına mı büyük?ben 11 gün önce oldum çok küçük yapmışlar.doktoruna sordunmu canım şişlikler inince deliklerde değişim olurmu diye?burnun şeklini alması en aşağıya 6 ayı buluyor doktorum dedi.ama delikler için bişey söylemedi.öyleyse ben ne yaparım bilmiyorum?

6. 1 Eylül 2010
  7. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benm uzun bi burnum vardı onu biraz genişleticeni söyledi doktorum genişlemesine büyük tamponlardan olablir die düsünüorum tampolarım burunn ucuma kadar iniyor ama bide düzelmez die korkuyorum ama :S doktorumun toplantısı vardı pazartesi günü kontrolum var o zmn sorucam. şiş oldugu içinde büyük durur diyorlar ama bilmiyorum kafama cok taktım :S

8. 2 Eylül 2010
  9. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bugun tamponlarım alındı ama bi farklılık yok cok kötüyüm yardım edin ltfenn :KK43::KK43::KK43::KK43:'(

10. 2 Eylül 2010
  11. Lady

Lady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    108
    Canım tamponlar erken alınmamış mı? Ben estetik olmadım ama forumda okuduğum kadarıyla 1 hafta sonra falan alınıyor tamponlar. Sabretceksin kuzum daha çok yeni ameliyat olmuşsun. İnşallah gün geçtikce güzelleşir burnun.

12. 2 Eylül 2010
  13. monincoco

monincoco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende 1 hafta önce revizyon ameliyatı geçirdim.Tamponlarım ilk gün çıkarıldı daha rahat nefes almam için ama değişen hiç birşey olmadı.Genede ağzım açıkta bir hafta geçirdim. Ameliyatın en iyi kısmı, ameliyat öncesi ve sonrası kullandığım hapların sayesinde hiç bir şişme ve morarma olmamasıydı. Doktorum bana yüzümün 48 saat içinde maximum şişeceğini ve moraracağını söylemişti ama olmadı.Gayet rahat bir ameliyat sonrası dönem geçirdim.Benim sıkıntım açık yapılan ameliyatın burun ucunda bıraktığı izler ve burun deliklerimden birisi ötekisinden büyüklük olarak farklı olması. Şuanda acaip bir stress altındayım. Açık ameliyat olan arkadaşlardan deneyimlerini paylaşmalarını bekliyorum.İzler kalıcı mı? ne kadar zamanda geçiyor?

14. 3 Eylül 2010
  15. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    'lady' bilmiyorum canım ama doktorum 2 gün sonra alıncagını söylemişti bana inşallah dedğin gibi olur :S

16. 3 Eylül 2010
  17. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım benmde büyüklü küçüklü burun deliklerim ama şişler indikçe normale dönüyolarmıs diye biiyorum.benimde acık ameliyat ve dikişlerim var zamanla dikişler kopuyomus ve izde kalıcı olmuyormus diye biliyorum

18. 3 Eylül 2010
  19. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar resm ekledim albümüme herkese acık görerek daha iyi yorum yapablirsniz yorumlarınızı bekliyorum