Burun estetiği sonrası girp olan var mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve puccacik tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : puccacik
  1. puccacik

puccacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ben ameliyat olduktan yaklaşık 4 hafta sonra grip oldum..! hafta oldu, hala iyileşemedim. İlaç kullandım baya, epey de nezle oldum...Şimdi nezlem hafifledi gibi; ama hala hastayım..Öksürük vs. Sorunum burnumun bir tarafı kesinlikle açılmıyor, nefes alamıyorum..Bir taraf tıkanıp açılırken, diğeri hep tıkalı...Kalıcı bir iey olmuş olabilr mi acaba?=( Düşünüyorum, belki sümküremediğimdendir diye, ama bilemiyorum.

Salı günü kontrole gideceğim; ama inanılmaz korkuyorum. Benimle benzer bir durum yaşayan veya bu durum hakkıdna bilgisi olan var mı acaba?

2. 31 Ekim 2010
  3. BBD

BBD 91-----> 77,3 Üye

Beğenildi:
    6.639
    Ödül Puanları:
    188
    canım ben de ameliyattan sonra bir süre hasta dolaştım hep. burnum 1-2 ay hiç açılmadı. sonra normalde döndü iyileşince. Aradan 2 yıl geçti, tekrar nefes alamamaya başladım, o da ayrı konu:bbo:

4. 31 Ekim 2010
  5. puccacik

puccacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    :KK43: Ciddi misin? Peki neden nefes alamıyorsun? Yani kemikle ilgili bir problem mi yine, et falan mı?

Valla kabusum oldu ya..Bir haftadı tıkalı bir tarafım..Öfff, inanılmaz moralim bozuk...

6. 31 Ekim 2010
  7. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım doktor tamponlarını ilk aldığında nefes alabiliyor muydun iki delikten de? Bence burnun tıkandığı için nefes alamıyorsundur, malum sümküremiyoruz, parmak sokulmuyor :)) kulak çöpüyle de alınmıyor, kurumuş tıkamıştır gör bak.

8. 31 Ekim 2010
  9. BBD

BBD 91-----> 77,3 Üye

Beğenildi:
    6.639
    Ödül Puanları:
    188
    Canım ameliyattan 1 yıl sonra gittim bir kbb doktoruna, içinde yapısal bi sorun yok alerjik rinit var dedi. ondan nefes alamıyorsun dedi. şu an o anki halinden çok daha kötü. ve henüz doktora gidemedim. ameliyattan önce olduğu gibi ağzım açık uyuyorum falan. kabusum başladı tekrar anlayacağın. bir kez daha kbb doktoruna gidicem, bi an önce çözüm bulsunlar ya :KK43: yalnız senin ameliyatın daha çok yeni, başlarda iyice temizleyemediğinden tıkanması normal. düzelir bence. panik yok =)

10. 31 Ekim 2010
  11. puccacik

puccacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar,

Ben ameliyattan sonra gayet rahat nefes alabiliyordum, ta ki şu lanet gribi olana kadar. Şu anda iki burun deliğim de aynı şekilde tıkalı. Buna da şükreder hâle geldim artık...

BBD'cim, sen de gerçekten iyi birKBB uzmanına görün bence..İşin şakası yok, nefes yani...Çözüm bulunabilir bir şeydir seninki de eminim..

Artık burnumu düşünmeden bir gün geçirmek istiyorum=(

12. 31 Ekim 2010
  13. yagmurdamla

yagmurdamla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçmiş olsun puccacık, sümküremediğinden olabilir, ilk zamanlar alerjim nedeniyle bende de olmuştu.

14. 31 Ekim 2010
  15. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    tatlim.. ameliyatdan sonra grip nezle burun tikanikligi gayet normal olan genelde herkesde olan olagan seylerdir..canini sikma..banada doktorum simdiden soylim iki ay felan burnun tikali olucak..yani her zaman deil dedi arasira tikanip acilacak demisdi ..suan bile ara sira tikaniyoo..gece yatibnca duzeliyor...yani normal seyler ..ama sakin sümkürme burnunuda zorlama.. icini temizleyemedigimiz icinde kaynaklaniyor..burun spreyi kullaniyrmusun =?? ben halen kullaniyorum cok iyi geliyor bana tikali olmuyor nefes alabiliyorum yani..icinide nemli tutuyor::KK39:

16. 31 Ekim 2010
  17. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    acaba ameliyathane soğuk olduğundan olabilirmi orda üşütmüşsündür belki cnm ameliyathane buz gibi oluyor acısı sonra çıkıyor:nazar:

18. 31 Ekim 2010
  19. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    en çok korktuğum şey bu..ameliyattan sonra grip nezle olmaktan çok korkuyorum..ağzım açık hapsuramiyorum bu da burnuma baskı yapıyor..
    oof temizleyememekte en büyük sorun olsa gerek..
    peki kızlar ne zaman normal hayata dönülüyor ya?yani 6ay 1 sene de oturur burun tamam ama burnunu silememek,yüzünü yikarken bile dikkat etmek,icini temizleyememek...vs bunlar ne kadar devam ediyor?2 ay olmuş hala icini temizleyemiyorsunuz :KK43: daha ne kadar dikkat edeceksiniz?
    ameliyattan hiç korkmuyorum..bütün korkum ameliyat sonrası..
    ya en basitinden ne zaman yuzukoyun yatabilicem :KK43: ne zaman yastiksiz yatabilicem :KK43: ne zaman sigara icebilicem :KK43:(((((((