Burun estetiği sonrası gözlük kullanımı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve betty_berry tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : betty_berry
  1. betty_berry

betty_berry Before talk, listen... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    533
    Ödül Puanları:
    113
    Ameliyat olan arkadaslar birşey sormak istiyorum.Ameliyattan ne kadar süre sonra gözlük kullanmaya başladınız yada doktorunuz ne zaman kullanmanızı önerdi?
    Benim doktorum 1 sene gözlük takmak yasak dedi.1 sene çok fazla geldi bana.
    Tabiki doktorun önerisine uyacağım ama bir an önce güneş gözlüğü takmak istiyorum ben.hayatım boyunca hiç takamadım, çünkü burnumu takıntı yapmıştım ve gerçekten de kötü bir görüntü oluyordu yani kısacası yakışmıyordu gözlük.
    Ama yeni buruncuğumla birlikte artık sabırsızlanmaya başladım. Mayıs sonunda ameliyat oldum.Hadi bu yaz geçti de, gelecek yaza kadar beklemek zor geliyor. Gerçi bu kadar yıl burnum için beklemişim, 1 sene daha beklerim ama.
    Sizler ne düşünüyorsunuz, doktorlarınızın verdiği süre ne kadar? Acaba benim burnumda yapılan işlemlerden dolayı mı bu kadar uzun bir süre verdi doktor.Anlamadım.kafamçokkarıştı

2. 28 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

valla bana iki ay sonra takabilirsin demisti ama bana iki ay cok erken geldigi icin takmadım, sadece söyle bir nasıl duracak acaba diye taktım sonra hemen cıkardım o kadar :KK70: ben bir seneden önce takmam sanırım, zaten artık yaz da geciyor bir dahaki yaza nasipse :)

4. 28 Temmuz 2009
  5. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya evet benimde böyle bi sorunum var doktora sordum en az 3 ay takma dedi
    güneş gözlüğü için zaten hayatta takmam ama uzağı göremiyorum ve şöle çerçevesiz hafif bi gözlük kullanamazmıyım dedim şimdi beklemelisin dedi

6. 28 Temmuz 2009
  7. EU1

EU1 Guest

benim doktorum 3 ay sonra günde bir saat falan takabilirsin dedi ben gözlük kullanmak zorundayım astigmatım olduğu için ama bende beklicem çünkü normalde bile ameliyatsız burunlarda iz yapıyor birde bizimki çok hassas bence beklemek en iyisi ama günde bir saat ara ara takmaktan bir sorun çıkacağını sanmıyorum
    yerimseniben

8. 29 Temmuz 2009
  9. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben kullanmaya başladım güneş gözlüğümirmirmirmir ama takınca çokta güzel durmuyo açıkçası şişlikler olduğu için yamukmuş gibi duruyor :1shok:

10. 29 Temmuz 2009
  11. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana doktorum 3ay sonra kullanabilirsin dedi az kaldı ama sanmıyorum kullanmam lens takarım bende =) gözlükte seneye artık cesaret edemem

12. 29 Temmuz 2009
  13. masummasal

masummasal Guest

ben iki ay olmadan takmaya başladım,doktorum sık sık yerini değiştirerek takabilirsin demişti,,ben çok erken başlamışım bişey olurmu acep :bbo:

14. 29 Temmuz 2009
  15. EU3

EU3 Guest

masummasalım sende kırık olmadıgı icin bir sey olacagını sanmıyorumm tatlım

16. 29 Temmuz 2009
  17. masummasal

masummasal Guest

ebrucum bende bişey olmamış olduğunu umuyorum tatlım :1hug:

18. 29 Temmuz 2009