burun estetiği sonrası gözü kapatamama sorunu

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cheerfuldirge tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : cheerfuldirge
  1. cheerfuldirge

cheerfuldirge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar,ben foruma yeni üye oldum ve aranızda olmaktan çok mutluyum.ben 2 hafta önce burnumdan nefes alamadığım ve şeklinden de memnun olmadığım için ameliyat oldum.fakat ameliyat sonrası sol gözümü tam olarak kapatamadığımı farkettim,iki hafta geçti ve hala düzelmiş değil,sargıdandır ya da şişliktendir diye geçiştirdim fakat en ufak bir düzelme yok :1no2: bunun için gerçekten çok üzülüyorum,ameliyat sonrası bu şekilde bir sorun yaşamış ve bizle tecrübelerini paylaşabilecek birileri var mı diye merak ettim.hepinize sağlıklı ve neşeli günler dilerim.

2. 18 Mart 2010
  3. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun öncelikle, bayadır bu forumda burun estetiği konularını takip ediyorum ama ilk kez böyle bi sorun duydum canım, acaba şişliklerin tam olarak inmemiş olabilir mi? bu konuyu doktorunla konuştun mu peki? o daha net bilgi vericektir bence..

4. 18 Mart 2010
  5. EbRuLi

EbRuLi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende geçen hafta bugün operasyon geçirdim. Olmadı böyle bir sorun ve ilk kez duydum. Sor bakalım doktoruna ne diyecek. Çok çok geçmiş olsun.....

6. 18 Mart 2010
  7. cheerfuldirge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim arkadaşlar :/ doktoruma sordum şişliklerdendir,masaj yap göze vs dedi çok üzerinde durmadı ama ben de sizler gibi ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum ve ne yazık ki benim başıma geldi.sağ gözüm normal fakat sol gözümün burna yakın olan kısmı tam olarak kapanmıyor.birinci ayım dolduğunda hala geçmezse bir göz doktoruna da görünmeyi düşünüyorum,gerçekten bu durum beni çok üzüyor.

8. 18 Mart 2010
  9. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    GeÇmıŞ olsun. Bende ılk defa duydum. ınŞallah geÇıcı bır durumdur. Allah Şıfa versın.

10. 19 Mart 2010
  11. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun ..benimde başıma böyle birşey gelmedi ..gözüm çok şiştigi icin ben açamıyordum tam tersi ..burnunda oluşan şişliklerden olabilir gibi geliyor ama tabi bir uzmanın görmesi gerekli en dogrusu

12. 19 Mart 2010
  13. cheerfuldirge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim ilginiz için arkadaşlar.gözlerim ilk hafta çok şişti açamıyordum,sonra şişlikler azaldı gözlerimi açabilmeye başladım fakat farkettik ki bu sefer de gözüm tam olarak kapanmıyor.bantlardandır diye düşündüm çok üzerinde durmadım fakat 3 gün önce bantlar da çıktı ve herhangi bir düzelme yok.internetten de araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım,en iyisi yakın zamanda bir göz doktoruna görünmek.

14. 29 Mart 2010
  15. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım herkesin bünyesi valla farklı tepkiler veriyor bunu daha iyi anladım acaba iç veya Dis odemlerden olabilirmi ama herseyin sagliklisi ve rahatlatacak olan doktorun ben evham yaptikca kostüm doktorumaaa. Sende ara sor yada kontrole git istersen kuruntu yapacağına ben soğukkanlı olamiyordumdaaaa =)

16. 29 Mart 2010
  17. cheerfuldirge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum şişliklerdendir dedi ve açıkçası çok üzerinde durmadı,ilk günlerde bu durumu çok kafaya taktım düzelmezse vs diye kendimi yedim bitirdim :) ama 3,5 hafta oldu ve biraz düzelme var,ilk günlere göre daha fazla kapanıyor gözüm.umarım tamamen iyileşir.

18. 29 Mart 2010
  19. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    cnm çok geçmiş olsun doktorun kimdi acaba ?