burun estetıgı sonrası lazer epılasyon ve bakımm

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve crazy46 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : crazy46
  1. crazy46

crazy46 dilber-i rana... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar burun estetıgı sonrası cılt temızleme urunlerını kullanıp makyaj yapıyormusunuz??? ben 2. haftasından ıtıbaren makyaj yapmaya cılt urunlerını kullanmaya basladım sımdı 4. haftam gecen gun cilt doktoruna gıttım oda ufak tefek sıvılcelerım için la roche nin temizleme jelını ve bazı sıvılce kremlerı verdı bunları kullanmamın ve makyaj yapmamın bır sakıncası olurmu acaba dıye bır sormak ıstedım??? sızler nasıl yapıyorsunuz?
    bır de lazer epılasyona baslamak ıstedım bunun bır zararı olur mu acaba????CADIARZU

2. 21 Şubat 2010
  3. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Canım lazer epilasyonu bilmiyorum ama bende senin gibi makyaj yapmaya başlamıştım.Hiçbir sorun olmdı.Gerçi bende hiç sivilce yağlanma falan olmadı ameliyat sonrası.Yapmanında bi sakıncası olacağını sanmam.

4. 21 Şubat 2010
  5. shirley

shirley Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en çok korktuğum şeylerden birtanesi cildimin bozulması ve sivilce çıkması..cilt rahatsızlığı öyle bir şey ki ..iyileşme çok uzun vadede oluyor ona iyi gelen sana gelmiyor..ciddi anlamda problem yaratıyor..cildim de çok hassas hatta bende rosacea var..tumena arkadaşımız vardı o da rosacea olduğunu söylemişti ameliyat oldu sivilcelerden müzdaripti korkuyorum gerçekten cildimin kötüleşmesinden iz de kalabilir..bak lakitocum bu yönden de şanslısın maşallah sana her yönden :KK66:

Crazy bahsettiğin la roche posay temizleme köpüğü mü yoksa jeli mi? ben köpüğünü kullanıyorum doktorum onu vermişti..

Birde ameliyattan önce IPL yani lazer durumum var ama benimkisi kılcal damar tedavisi epilasyon değil ..bir şekilde cildiyecime bunu da danışacağım bir mahsuru var mı ameliyattan önce diye..

Resimlere bakıyorum da öncesi ve sonrası arkadaşalrın gerçekten ciltlerinde çoğu zaman bir farklılık oluyor negatif yönde yani ..buna bir önlem alınamaz mı ki :S

6. 21 Şubat 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm sivilcelerin olması normalmiş..benim normalde hiç sivilce çıkmas yüzümden şimdii çıkar oldu burnumda..zamanla gecermiş çıkamasıı..bide lazere gidiyorum yüzüm için burnuma getirtmiyorum..bşy olmasmış ama içim rahat etmiyor diye yaptırmadım burnuma yakın yerlere..

8. 21 Şubat 2010
  9. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MAKYAJ ÜRÜNLERıNıN KREMLERıN FALAN SAKINCASI OLACAĞINI ZANNETMıYORUM.zATEN BURUN BÖLGESıNE DE LAZER UYGULANMAYACAĞINA GÖRE ONUN DA HERALDE SAKINCASI OLMAZ YÜZ BÖLGESıNDE.NEMCıĞıM BENDE DE ŞıMDıLıK HıÇÇÇÇÇÇÇ SıVıLCELENME OLMADI.AMA BURNUMUZU RAHAT RAHAT SUYLA OVALAMADAN YIKAMADIĞIMIZ ıÇıN BELKı SıVıLCELENME OLMASI NORMALDıR.

10. 21 Şubat 2010
  11. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    makyaj yapabilirsin temizleme ürünlerinde kullanabilirsin hic bir sakıncası yok cnm ..

12. 21 Şubat 2010
  13. Turczynka

Turczynka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    ben sormuştum doktoruma daha önce nasıl temizliyorsan öyle devam edebilirsin dedi.
    Yalnız benim aklımdaki de şu: burnumda deli gibi siyah nokta oluşmuş. hani niveanın siyah nokta bantları varya onları kullansam sorun olur mu acaba? yapıştırdıktan sonra hızlı mı çekilmsi gerekiyor onların??

14. 21 Şubat 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    asilemcimmm bende oldu ilk iki ay doktor zaten 6 aya kdr çıkabilir dedii..böle bi ikitane küçük çıkıyooo arada..valla ben hala korkumdan adam gibi temizleyemiyorum burnumu.piskolojik olarak düşermi yamulurmu diyorum:)

16. 21 Şubat 2010
  17. crazy46

crazy46 dilber-i rana... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nem sen kacıncı ayında lazere gıtmeye basladın bıde o takıln gozluklerın zararı olurmu bana verceklerı denız gozlugu gıbı burna cok yuklenmeyen cınsten ama

18. 21 Şubat 2010
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    1.5 aylıken gittim cnm aynen benim gözlükte öyle büyük ..takmayayaım dedim izin vermedilerrr...elimle burnuma gelmiycek şekilde havada tuttum:)