Burun estetiği yaptırmak istiyorum, yarımcı olur musunuz?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve _karamel_ tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : _karamel_
  1. _karamel_

_karamel_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar burun estetiği yaptırmak istiyorum. dr konusunda kararsız kaldım.ankarada veya istanbulda meşhur bir dr.a mı yaptırmalıyım yoksa kendi yaşadığım şehirde bir dra mı. mesela barış çakıra ameliyat olanlar memnunlar mı ve ameliyatı ne kadara yapıyor.

2. 26 Haziran 2010
  3. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba aramıza hoşgeldin. Ben de bu siteye ilk üye olduğumda seninkine benzer bir soru sormuştum, ben doktorlar arasında kararsızdım gerçi. Antalya'da, İzmir'de ve İstanbul'da çok başarılı doktorlar var. ben ankarada oldum. doktorumdan memnunum ama Barış Çakır'ın ameliyat sonuçları da oldukça başarılı. İstanbul'da olmam gerekseydi Emre İlhan ya da Barış Çakır'ı tercih ederdim. doktorun ne kadar ünlü olduğundan çok, ne kadar az şikayet eden hastası olduğuna bakmanı tavsiye ederim. ben bütün forumları okudum nerdeyse, kimin memnun kimin şikayetçi olduğuna baktım. hatta liste bile çıkarmıştım. iki ayın sonunda 5 doktor ismi çıktı ortaya, hepsiyle gidip yüz yüze görüştüm ama burdaki yorumlara göre en çok içime sinende karar kıldım, çünkü bir tane bile şikayet eden hastası yoktu ameliyattan sonra.

4. 26 Haziran 2010
  5. _karamel_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hoşbulduk :) ben konyada yaşıyorum. araştırdığım doktor hakan çepni.burada yorum bulamadım. o yuzden sorularıma yanıt bulamadım. yaptırdığım zaman şimdiki halimi arar mıyım diye korkuyorum. biraz cesaretsizlik var. peki ankarada hangi doktorlar iyi, bilgin var mı?

6. 26 Haziran 2010
  7. _karamel_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pmbs sen kime ameliyat olmuştun?

8. 26 Haziran 2010
  9. unstable

unstable Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ankarada cebeci tıp fakültesinde prof. dr. zeki can'a oldum ve sarqım ilk çıktığı andan itibaren burnumdaki şişlikler beni rahatsız bile etmedi ameliyat sonrasındaki süreçdede çok rahattım ankarada olucaksan orda ol derim :) ama qazi tıp daki doktorlarında iyi olduğu söyleniyor

10. 27 Haziran 2010
  11. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Cnm benim doktorum Nebil Bozdoğan, kesinlikle tavsiye ederim, ameliyat olalı henüz 1 hafta oldu ama dün alçı çıkınca gördük. bandajlı haliyle de herkes fazlasıyla doğal ve güzel olduğunu düşünüyor. kesinlikle tavsiye ederim. internetten irtibata geçip ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını isteyebilirsin, ayrıca ankara dışından geleceğin için ameliyat ücretine dahil olarak sana 5-6 gün (alçın çıkana kadar) kalabileceğin yer de ayarlıyorlar, aklında olsun.

12. 27 Haziran 2010
  13. _karamel_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım özelden ameliyatın ne kadara mal oldu yazabilir misin? sakıncası yoksa. burada yazılmıo galiba...

14. 27 Haziran 2010
  15. _karamel_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bir de göz çevren çok morardı mı? yaklaşık iki hafta suratın dışarı çıkılamayacak kadar kötü gözüktüğünü söyledi bir arkadasım. senin de öyle oldu mu, yoksa hafif mi atlattın? bir de açık teknikle mi yapıldı kapalı teknikle mi? çok soru sordum ya :)

16. 27 Haziran 2010
  17. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım emre ilhana ol. kendisi hem kbb ci, hem estetisyendir. şekli de iyi olur nefes de alırsın. ben ona olmadığım için o kadar pişmanım ki. onun topiğini okursan şikayet eden kimse bulamazsın. bu iş çok ciddi bişey, bunun kötü psikolojisini ben çok yaşadım.

18. 27 Haziran 2010
  19. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    selam canım.
    onemlı olan sececegın doktorun ankarada, ıstanbulda bulunması ve meshur olması degıl tatlım...
    onemlı olan sey sececegın doktorun hastalarının memnunıyetı boshayallersmile
    bulundugun sehır hangısı acaba?
    sana doktor tavsıyesınde bulunabılırız.

ınternetten doktorlar ve onlara amelıyat olmus hastalar hakkında genıs caplı arastırma yapmanı tavsıye ederım.
    ayrıca bu forumdakı burun estetıgı bolumunde bulunan ''tum konuları'' tek tek okumanı sıddetle onerırım cunku bu sekılde hem doktorlar hem de onların hastaları hakkında cok bılgı sahıbı olacaksın yerimseniben

soruların varsa sorabılırsın :smiley-cool: