burun estetiginde cevrenin tepkisi nedir??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve nikli tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nikli
  1. nikli

nikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bende burun icin estetik olmak istiyorum.ama biliyorum cogu kisi sinir bozacak.peki sizinde cevrenizde boyle sinirinizi bozan birileri ciktimi.yada sizin tepkiniz ne oldu

2. 15 Ağustos 2010
  3. BenJademin

BenJademin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baskalarini neden düsünüyorsun ki? onlari hic ilgilendirmez....
    ben halimden memnunum de gül gec sinirini bozan olursa...

4. 15 Ağustos 2010
  5. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Aynen arkadaşa katılıyorum.

6. 15 Ağustos 2010
  7. Miha

Miha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    banada tepki gösterenler olduda ben pek takmadim "beni rahatsiz ediyor ve bu ameliyati kesinlikle yaptircam" dedim. sonrada güzel olmus dediler ama :ecrin_bebek:

8. 15 Ağustos 2010
  9. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sinir bozucu demeyelim cunku bakana gore degisiyor guzellik anlayisi ya da beklenti.. Bazilari (cogu kisiye gore) karakteristik oldugunu ve yakistigini soyluyor cunku onlar oyle gormeye alismislar seni ama senin icin sinir bozucu olan seyi de anliyorum, neden sana destek olmuyorlar ? Cunku belli ki daha guzel olacak yani :) Bence sen kafaya taktiysan yaptir kurtul benim hep istedigim seydi anca yaptirabildim (yas 26) ama buna da sukur, Daha buyuk dertlerimiz olmasin insallah :Saruboceq:

10. 15 Ağustos 2010
  11. smurfin

smurfin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    benimkini kimse anlamadi bile, asiri degisiklik yapmassan kimse anlamaz bile
    fakat buyuk degisim istiyorsan ozaman her yoruma acik olman lazim evet bazilari sinir ediyor insani fakat bunlarida kabullenmek zorundasin senin bilecegin is bu sennin canin isterse yaptirirsin baskasina ne! varsin desinler

12. 15 Ağustos 2010
  13. tramola

tramola Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğru düzgün makyaj bile yapmam işe giderken, rahat giyinirim öyle şık-şıkıdım bir insan olmadım hiç. o yüzden ameliyat olacağımı duyan arkadaşlarımın ilk tepkisi "sen mi estetik olacaksın?" deyip hayrete düşmek oluyor. çoğu insan doğallıktan dem vuruyor, "burnun sana karakteristik bir hava katıyor" falan diyor. ne var ki ben o karakteristik havaya ısınamadıysam, ameliyat olarak bir şekilde hem maddi hem de manevi bir külfetin altına girmeyi göze alıyorsam demek ki gerçekten birşeyin değişmesi lazım. ben yıllarca bunu istediğimi, artık kendi ayaklarım üzerinde durabildiğime göre artık hayalimi gerçekleştirebileceğimi söylediğimde kimse birşey diyemiyor. inşallah hepimiz tek seferde güzel güzel ameliyat olur ve en çok karşı çıkanların "burnun ne güzel olmuş" demesini dinleriz kızlar:)

14. 16 Ağustos 2010
  15. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Günah sakın yaptırma diye çok üstüme gelmişti bazı arkadaşlarım. Ameliyatı olduktan sonrada devam ettiler böyle demeye.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
  16. 16 Ağustos 2010
  17. smurfin

smurfin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    bende sana katiliyorum tramola, insallah tek seferde guzle bir buruna kavusursunuz
    baskalarinida bosverin luzumsuzlar, yuzune ay niye estetik oldun diyenleri hic dinlemeyin
    estetikli unluleri begenmesini biliyorlar ama. normal bir vatandas yapincada dedikodu oluyor bazi insanlar tarafindan. onemli olan senin yaptirmak istemen cnm isterse gerekli isterse gereksiz olsun

18. 16 Ağustos 2010
  19. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim burnumu orta derecede tanıdıklarım farketmedi bile :KK70:
    tabi bunda doktorumunda çok büyük katkısı avr
    okadar doğalll
    okadar doğal bir burun oldukii