burun estetiğinde revizyon ameliyatı olanlar..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve _holy_ tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : _holy_
  1. _holy_

_holy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yaklaşık 6.5 ay önce burun estetiği ameliyatı oldum. ameliyattan önce burnum sağa doğru eğri ve kemerliydi. ameliyatta ve sonrasında sorun çıkmadı ama masajlara rağmen inatla burnum tekrar sağa kaydı:KK43:(( doktorum revizyon (düzeltme) ameliyatı yapacağını söyledi. kemikte eğrilik yok ama kıkırdakta var dedi. revizyon ameliyatı olanlar bilgi verirseniz çok sevinicem kızlarrrrrr

2. 2 Mayıs 2010
  3. doluanay

doluanay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ikinci ameliyet için çok dkkatli ol.bende de bu durum var.ve başka başka sorunlar.ama senin sorun sadece buysa kolay .kısa süren kolay düzeltilen bir sorunç

4. 2 Mayıs 2010
  5. _holy_

_holy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah kolay olur. çünkü ameliyat sonrasını biliyosundur. sürekli kan istifra ediyosun ve ayılana kadar canın çıkıyo. sende daha başka ne sorunlar çıktı canım?

6. 3 Mayıs 2010
  7. bastan

bastan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ameliyattan ne kadar sonra anlaşıldı tekrar kaymCADIARZUa yaptığı cnm bide ne zaman (kaç ay sora)tekrar alırım ameliyata dedi

8. 3 Mayıs 2010
  9. lululu1

lululu1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 5 revizyon oldum en sonunda 5. de düzeldi :) kaç dr değiştrdim :) albumume bakabilirsin

10. 3 Mayıs 2010
  11. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende merak ettim resim paylaşabilirmisin görsek yüzün koymasanda olur sadece burnu çeksennn merak ettim benmde önden bakınca sol burun etli kısmı şiş sağ indi korkuyorum bu inmezse diye

12. 4 Mayıs 2010
  13. _holy_

_holy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    resim koyma hakkım yokmuş:KK43: nasıl gösterebilirim bilemedimki:KK43:

14. 4 Mayıs 2010
  15. _holy_

_holy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım ya 3. 4. ameliyat dediğinde hiç ameliyat olmamışsın gibi. ama 5. ameliyatla mükemmel olmuş. mutaf'ın eli değdiği belli. revizyon ameliyatı ilki kadar zor olmuyor değilmi? benimki 3 saat sürdü ve ameliyattan sonra kendime gelene kadar canım çıktı sürekli istifra ettim sizlerde de aynısı oluyor mu? 2. ameliyat ilki kadar zor olmaz değilmi? doktorum bilgi verdi ama yinede korkuyorum burnumun sadece kıkırdak kısmını açıcam dedi.

16. 4 Mayıs 2010
  17. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Özür dilerim atlamışım o detayı mesaj sayın 18 miş 50 olunca özelden mesaj atıp cevaplayabiliosun 100 olunca resm koyabiliosnn :sinifsinif: merakta ettim

18. 4 Mayıs 2010
  19. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bazı kişilerde kan kusabiliomuş oda ameliyatta yutarsa midesi bulanıomş bende olmamıştıı yada gözleri kanlanan arklar gördüm bende gözde kanlanmada olmamıştı sadece ilk 3 gün bildiin yaratığa dönmüştüm baya şişmişti gözlerin 4 gün inişe geçtiler yaa bende revizyon daha iyi geçio gibi izlenim oldu ama olmadıım için bilemiyorumda tam