Burun Estetiğini KBB'cılar mı? Plastik Cerrahlar mı yapmalı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

?

burun estetiğini kbb mi plastik cerrahlarmı yapmalı????

Anketin kapanma tarihi 29 Temmuz 2009.
  1. kulak burun boğazcılar

Oylanma: 7
    38,9%
  2. plastik cerrahlar

Oylanma: 11
    61,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar burun estetiğini kbb doktorlarımı yoksa plastik cerrahlarmı yapmalı?????? ve tercih sebebinizi yazın

2. 30 Nisan 2009
  3. EU3

EU3 Guest

eger sadece estetik amaclıysa tabii ki estetik cerrah yapmalı, adı üstünde yani estetik amaclı oluyorsun, icinde de bir problem varsa kbbciler düsünülebilir ama kbbciler estetik kısmını cok iyi halledemiyorlar bu bir gercek, yalnız estetigi de cok güzel yapan kbbciler var, aslında ameliyatı ne icin oldugunla da orantılı bir sey bu...

4. 30 Nisan 2009
  5. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede bir plastik cerrahı yapmalı.... bende olucağım en kısa sürede güney estetik merkezinde ama korkuyorum kızlar geçici değil diim bu güzel görüntü ben mecbur olacağım :KK43:

6. 30 Nisan 2009
  7. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım guney estetık merkezıne nasıl karar verdın
    ben adanda serkan sayılıkanın ısmını cok duydum onla gorusecem ınsallah adanaya gelınce..sana fıyat bellı oldumu ne kadar acaba doktorun kım???

8. 30 Nisan 2009
  9. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben internette araştırırken buldum ve aradım görüştüm Op. Dr. Yalçın
    KAYA ile kendisi lokal ve genel anestezi fiyat farkı olduğunu söyledi ben yarın sabah randevu alacağım görüştükten sonra haber veririm olur mu burda?

Serkan sayılkan mı? canım ya bana numarası varsa verebilirmisin iyi bir doktormu? onunlada görüşeyim iyi araştırmak lazım :KK43:

10. 1 Mayıs 2009
  11. Gamzei

Gamzei Guest

iki gruptada iyi yapan dr lar vardır
    ama ben şahsen bi kbb ciye daha cok güvendim koku alamamak,nefes alamamak gibi şeylerden korktuğum için..burnumun içi de sorunlu oldugu için kbb doktoruna oldum ameliyatımı,estetik olarak ta nefes olarak ta memnunum..

12. 1 Mayıs 2009
  13. serenades

serenades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Her iki grupta da iyi estetik yapan doktorlar var...ben KBB ciye oldum ameliyatımı çok doğal oldu burnum..ayrıca nefesimi tıkayan burun etleri ve kemikle ilgili de müdahale yapıldı..şu an nefesim süperr..zaten artık içi yapılmadan dışı hiç yapılmıyomuş dünyada da ...bence daha önce yaptığı burun ameliyatları bu konuda çok önemli bir yol gösterici..bir de ameliyat öncesinde yeterli ilgi alaka ve bilgi vermesi de önemli bence..
    dediğim gibi çok iyi yapan KBB cilerde var çok iyi yapan plastikçilerde var...ama içide sorunluysa KBB ci bulun derim ben..

Cimbomfr bunu beğendi.
  14. 2 Temmuz 2009
  15. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Bence her halukarda her iki doktorda ameliyathanede hazır bulunmalı derim ki bir çok ünlü estetik cerrahı bu şekilde çalışıyor olası bir komplikasyona karşılık...

16. 16 Temmuz 2009
  17. majezik

majezik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    gamzei doktorunu ögrenebilir miyim? ben de kbb ciye olmak istiyorum amleiyatımı

18. 17 Temmuz 2009
  19. EU3

EU3 Guest

daha önce plastik cerrah yapmisti ve resmen nefes alma konusunda hic düzelme olmamisti...burun ise güzellescegine cirkinlesmisti...ondan burunu cok iyi taniyan biriyi yapmali bence...sadece görüntü degil saglikta önemli...ondan kbb tercih ettim...ve cok memnunum...zemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Temmuz 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.