Burun Estetii... Estetik

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve nurakt tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nurakt
  1. nurakt

nurakt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar. ankarada yasıyorum ve yenı burun estetıgı yaptırdım ve bu konudakı deneyımımı estetık yaptıracak arkadaslara faydası olması amacıyla burada paylasmak ıstedım.

Ben günümüz koşullarında başarı ve kariyer için eğitimin kati önemi yanı sıra gorselliğinde önemli olduğuna inanan biriyim. Uzun zaman önce burun estetiği yaptırmaya karar verdim. Karar almak kolay ama kendini emanet edebileceğiniz doktoru bulmak ve ona gerçekten güvenebilmenin ne kadar zor olduğunu bu iş için yola koyulduğumda anladım. Ankara’da araştırma yaptığım bir kaç isimden randevu aldım ve görüşmeye gittim. Ama bir türlü umduğum gibi beni iyi hissettirecek ve iyi sonuç alabileceğim bir cerrahı bulamamış olmam bu konuda hep beklemem gerektiğini düşündürdü. Çevremde hiç azımsanmayacak sayıda estetik mağduru vardı. Gözüm korkuyordu ama bir yandan da hala araştırmaya devam ediyordum. Bir kaç ay önce internette Doç.Dr. Serdar Öztürk’e rastladım. Randevu aldım ve muayenehanesine gittim. Muayene sonrası beni karşısına alıp isteklerim doğrultusunda olabilecekleri ve olamayacakları tek tek anlattı. Daha önce yapmış olduğu burun ameliyatlarını gösterdi. O anda işte aradığım bu diye düşündüm. Hasta psikolojisine ne kadar önem verdiğini hissetmem hiç zaman almadığı gibi 19 yıllık tecrübesinin sunmuş olduğu tavsiyeleri karşısında etkilenmem ve bunun doğrultusunda operasyon kararımı almamda hiç vakit almadı. Şimdi ameliyatımı oldum ve çevremdekilerin olumlu tepkileriyle ne kadar şanslı biri olduğumu düşünüyorum. Operasyon öncesi anlattıklarıyla sonrası arasında hiçbir farklılık olmadı. Her aşamasını o kadar güzel anlattı ki hiçbir sürpriz yaşamadım. Eğer benim gibi ince eleyip sık dokuyan birisi iseniz şiddetle Serdar beyle görüşmenizi ve tecrübelerinden faydalanmanızı tavsiye ediyorum.Sormak ıstedıgınız bısey olursa yazabılırsınız.ıyıgunler.

2. 12 Mayıs 2009
  3. sergu

sergu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun canım benimde perşembe günü ameliyatım var dolayısıyla biraz gerginim ameliyat sürecin nasıldı biraz bahsedermisin,a.s.

4. 12 Mayıs 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ne mutlu sana canım
    darısı benim başıma
    fotolarını eklersen memnun olurum öptüm

6. 12 Mayıs 2009
  7. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Foto istiyorus fotoo alkisalkisalkisalkisalkisalkis

8. 12 Mayıs 2009
  9. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım pekı görüştüğün doktorlar hangılerıydı.bende kenan atabayı üşnüorum ama henüz randevu alp görüşme ımkanım olmadı

10. 13 Mayıs 2009
  11. twetty84

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar eski burnumla son günüm yaa yarın ameliyat oluyrm o heyecanlıyım ki düşündükçe çarpıntım oluyor kafamçokkarıştı

12. 13 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

tatlım çok güzel bi heyecan ama dimi
    yeni bi pencere açılyo hayatında
    mutlu olman gerekir haberlerini bekliyorum tek tek anlatacaksın neler yaşadığını tamam mı ama herşeyini istiyorum

14. 13 Mayıs 2009
  15. twetty84

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle canım en ayrıntısına kadar anlatıcam hemde , çarşamba günü işe dönüyorum haberdar edicem seni mutlaka , inş herşey çok çok iyi olur dua et bnm için canım kocaman sevgiler..a.s.:1hug:

16. 18 Mayıs 2009
  17. nurakt

nurakt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba. sımdı kımlerle gorustugumu yazmam etık olmaz. gazıosmanpasada bı klınık var mesela, dıger yandan ısmı namı duyulmus bı kacı. arkadasım benı dınlemeyıp amelıyat oldu, sımdı kıkırdagı gorunuyo. tıcarı dusunen doktorlar hemen kendını bellı edıyo. valla acelen yoksa serdar ozturkle bı gorus derım, memnun kalacagından cok emınım, en azından randevunu al bı gorus derım. sana sımdaden cok gecmıs olsun.

18. 27 Aralık 2009
  19. berensuyum

berensuyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba dr.mehmet sengezer arastrıdınmı acaba yada ısmını duydunmu . ayrıca rica etsem serdar beyin muayne ücretinisöylermiin birde estetiğini nekadara oldun.. bende çok kararlıyım kesin olmak istiyorum ama fiat ve doktor araştırıyorum.. teşekkürler....