Burun Estetii iin para biriktirme.....

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve kissmett tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kissmett
  1. kissmett

kissmett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADASLAR BEN YAZIN YAKUP AVSARA BURUN ESTETIGI OLMAYI DUSUNUYORUM AMA BURUN ESTETIKLERI 3-4 BIN TL DEN BASLIYOR VE BEN HENUZ HIC PARA BIRIKTIREMEDIM SIZ NASIL PARANIZI DENKLESTIRDINIZ? KREDIMI CEKTINIZ ? ALTIN MI BOZDURDUNUZ? AILENIZ MI ESINIZ MI VERDI?YADA BASKA NASIL PARA BIRIKTIRDINIZ?

BANA FIKIR VERIRSENIZ SEVINIRIM...senağlama

2. 24 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

cnm tabii birilerinin insanı finanse etmesi bu isin en kolay yanı ama ben kendi adıma ameliyat olmak icin ailemden para isteyemeyecegim icin (cünkü bunu istemek onlardan kendi adıma bencillik olur) harclıklarımla gıdım gıdım para biriktirdim ve gerekli miktara ulasmam biraz hatta baya bi zaman aldı :) ama sonunda yetecek bir meblaga ulastı sükürler olsun ki... ama bu kısa dönemde ise yarayan bir formül degil maalesef

4. 25 Şubat 2009
  5. babystar

babystar iyi ki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benım nefes alma sorunum var burun amelıyatı olacagım.olmusken estetıkte olayım dıyorum.ege unıversıtesınde.ne kadar a mal olur dersınız

6. 25 Şubat 2009
  7. kissmett

kissmett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede ebru ebru dogru diyosun uzun zaman almali az paralar degil sonuctaa..bende ailemden alamam evliyim zaten kocam verirmi acaba.4 binTL.................hic sanmam:)

8. 25 Şubat 2009
  9. kissmett

kissmett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    babystar oldugun yere doktora gore degisiyor ama 3 binden4 binden asagi iyi doktor duymadim...tabi tip fakultelerini bilmiyorum durun nedir ama..yakup avsar ,emre ilhan,tunc tiryaki gibi iyi doktorlarin fiyatlari 3-4-5....tl ler arasi:KK43:

10. 25 Şubat 2009
  11. bbrrcc

bbrrcc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben hasan hüseyin ceylan a yaptırıcam ameliyatımı,daha önce yaptırmış olan bir kaç kişi ile görüştüm gayet memnunlar,bende doktoruma inanılmaz güveniyorum..gözüm kapalı gidicem buna eminim.geçen ay konuştum kendisiyle normalde 3000 liraya yapıyo ama bana 2000 2500 civarı yapıcak çünkü senelerdir tanıyo ve bişey daha söyledi eğer ssk varsa 1500 e yapıcak.ben şuanda çalışmıyorum bir yere başvurdum sonuç bekliyorum eğer işe başlarsam hem ssk tekrar başlıcak ve faydalanabilicem hemde maaşımı biriktirip 2 ay sonra ameliyat olabilicem. kısmet bence sende iyi kötü bi işe gir bikaç ay çalış paranı kenara koy eksik olursa eşinden istemende daha kolay olur :KK66:

12. 25 Şubat 2009
  13. kissmett

kissmett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bbrrcc canim ben calisiyorum zaten ogretmenim ama araba kredisi falan oduyorum param ona gidiyo 500 e yakin......sskliyimda bu doktor nerede cnm..HASAN HUSEYIN CEYLAN adini ilk defa duydum hangi hastanede yapiyor ameliyati?

14. 25 Şubat 2009
  15. kissmett

kissmett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1500tl iyi valla:) biriktirebilirim:)

16. 25 Şubat 2009
  17. bbrrcc

bbrrcc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    istanbulda canım kendi polikliniği var kocamustafapaşa da,aynı zamanda kendisi mhp milletvekili.

18. 26 Şubat 2009
  19. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha olamadım ama üniversite hastaneleri özel kliniklerden daha uygun kızlar... hemde burnunuzda nefes problemi falan varsa sosyal güvencesi olanlardan onu da ücretten düşüyolar diye duymuştum