Burun Estetii madurlar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve eliff24 tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : eliff24
  1. eliff24

eliff24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bu forum benim bildiğim kadarıyla sadece doktorların kutsandığı, iyi sonuçların paylaşıldığı bir forum değil, memnun olanlar kadar burnundan memnun olmayan ( ha bu memnuniyetsizliğin sınırı da şudur; doktorlar revizyonluk bir burun olarak görürse o burun kötü yapılmış bir burundur, yoksa şımarık tavırlarla burnunu beğenmeyenler kastedilmemektedir.) doktorlar kolay yetişmiyor doğru, tıpkı avukatlar öğretmenler, akademisyenler, hemşireler gibi. siz sayın moderatör Kazen ve o şekilde düşünenlere soruyorum. bir burun yüzünden hayatının 1 senesi çalınan insanlar ne yapmalıdır? aynı hatayı tekrarlamamak adına birbirlerine verdikleri tavsiyeleri nasıl ve ne amaçla eleştirirsiniz? böyle despotluklarla, bilip bilmeden hem manevi hem maddi açıdan çökmüş insanları bir kez daha incitmeye hakkınız yok. bir de sert bir dille emir verir gibi yazı yazmış topici kilitliyorsunuz, siz ne sanıyorsunuz kendinizi? sanal alem kabadayıları mı?

Gulsheeen, selen23 ve Esmerbarbi99 bunu beğendi.
  2. 15 Mayıs 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım anladığım kadarıyla bi haksızlığa uğramışsın vede çok sinirlenmişsin ama sana sonuna kadar katılıyorum burda hep iyi sonuçlar var
    ve ben durup ne yani burun estetiği olan herkes memnunmu o halde revizyon ameliyatı olanlar yokmu diyorum belkide kötü olanlar çözümü burda değil doktorlarda arıyordur üye falan değillerdir diye düşünüyorum ama bir tanedemi olmaz yani türkiyede bütün doktorlar kusursuz burunlarmı yapıyor
    bende senin gibi bi hataya düşmemk hayatımı karartmamak için bi fikir arıyorum ama herkes çoook çok memnun kötü olan yok
    eee olmasında zaten...allah kimseye böle sorunlar yaşatmasın

4. 15 Mayıs 2009
  5. eliff24

eliff24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım maalesef memnun olmayanlar da var. bu forumdan 3 kişi biliyorum burnu bozulmuş ve tekrar ameliyat olmayı bekleyen.

6. 15 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

sonuna kadar haklısınız kızlar, memnun olmayanlar da düsüncelerini yazabilmeli, forumun amacına hizmet edebilmesi icin bu da sart...

8. 16 Mayıs 2009
  9. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden dogru yapilan burun ameliyatlari, doktorlari yazilabilirde 'yol gostermek adina,yardim adina'
    yanlisyapilan hatali yapilan sorunlu yapilan ameliyat veya yanlis kisiler tarafindan yapilan ameliyatlar ÝARDIM amacli yazilmasi yasak olsunr?

sonucta kotu doktorlardan korunmamiz daha muhim degilmi? bir doktoru gozu kapali herkes bulur ama kotu doktorlarida ogrenmek insanlarin hakki ki kotuden , yanlisdan kacalim..

ha yok kotu yazilar doktorlari zan altindabirakir yok incitir yok ismleri kotulenir diye..
    yav burda yazilan cogu guzel yazilar, cogu tavsiyenin doktorlari yukseltmek adina yapilmadigi ne malum? ne malum o doktorun kendisinin yada baskasina yazdirtmadigi? yadabirhastasindan ricaetmedigi? tabi o ksii de kirmadan yaziyor tavsiye ediyor baskasina...hersey olabilir herkes istedigini yaziyor sonucta..yani buda oyun bozancilik dgeilmi? dogru olan kotu doktorlarin isimlerini vermek oyun bozancilik yada her ne gib algilanior ise

eebu nasil normalse, yapilan hatalar ve doktorlarin tutumuyla tavirlarinin belirtilmesi de sakincali dgeil bence..
    sonucta isim kotuleme icin degil, tabiki... yapilan hatalari doktorun yanlislarini birnevi de olsa ogrenmek adina, nasl iyi doktorlarin iyiliklerini titizligini guzel ameliyat yapmalarini ogrenmemizin bi sakincasi yoksa..kotulerinde olmamali, ki budha onemli..sonucta her yonden adi geciyo, iyi veya kotu..
    (ism karalamaktan bahsetmiyorum)

10. 4 Şubat 2010
  11. brcnn

brcnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bu sorunu yaşıorum ameliyat oldum ama revizyon gerekio ve ikinci ameliyatta nası olcak burnum bilmiorum çok korkuorum.bide benden tekrar para alıcakmı dr yada istediğim şekli kabul edicekmi bütün bu soruları çok mrk ediorum. eğer hayır derse dr um ben sesimi çıkarabilirmiyim fln filan kafan hep bunlarla meşgul bu aralar

12. 4 Şubat 2010
  13. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bencede olumlu olduğu akdar olumsuzz sonuçlar alanlar fikirlerini sölemeli bu isim karalamak deill bilgi paylaşımıdırr..

iyi olduklarını söylerkenn sorun olmuyorsa hatalı durumdakileri söylendiğindede sorun olmamalı...

ama tabi değişik rumuzlarla girip gerçek dışı bilgi paylaşımı yapanlarda elenmeli...
    işimizz isim karalamak deil gerçekleri sölemek olmalı..
    güzle paylaşımlar dilerimm.

14. 4 Şubat 2010
  15. babykuzum

babykuzum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kazene falan neden kızılmış onu anlamadım ben bilmiyorumkismile

16. 4 Şubat 2010