Burun için revizyon (düzeltme) ameliyatı olan varmı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cedrina tarafından 23 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : cedrina
  1. cedrina

cedrina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aranızda burun ameliyatı olduktan sonra revizyon ameliyatı olan varmı,yada bu konuyla ilgili bilgi sahibi olan varmıdır.

2. 23 Mayıs 2008
  3. Dolcissimo

Dolcissimo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    senin ameliyatın iyiydi sonuçları burda hepimz begenmiştik,revizyon mu olmayı dusunuyosun?

4. 24 Mayıs 2008
  5. cedrina

cedrina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burnumun üstünde hafif bir tümsek var belli belirsiz,resimlerde belli olmuyor.geçenlerde dr uma gittim büyük bir ihtimalle şişlik olduğunu,ama ameliyat esnasında kalmış olabileceğini söyledi.3 ay daha bekleyelim,eğer geçmemiş olursa revizyon yaparız.senin istediğin gibi törpüleriz dedi.kafam karıştı,yakından görenler yok bişey diyor ama,ben elimle dokunduğumda hissediyorum.bekleyeceğim bakalım,ilgin için tşk ederim arkadaşıma.s.

6. 24 Mayıs 2008
  7. tc1203

tc1203 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

revizyon olucam ama nefes prblemine yönelik. bende elime gelen bi kemik var senin dedigin gibi ama inan doktora bile sormadm dışardan hiç bi belirginligi yok çünkü. ama doktorun eger onun için revizyon düşündüyse eger hrlde sende brz dha fazla yada doktorunun titizligiyle alakalı. çok elletme eger memnunsan burnundan

8. 24 Mayıs 2008
  9. Dolcissimo

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım inşallah onemli bişey değildir maşallah burnun çok guzel gorunuyor fotolarda bahsettiğin şey demekki çok kuçuk bişey ki kimse farketmiyo..oyle kuçuk seylern revizyonu 10 dak falan suruyomuş belkide gecer cunku daha zaman gecmesi gerekıyo iyice yerine oturması için...inşallah en iyisi olur...

10. 24 Mayıs 2008
  11. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Çok büyük problem yoksa bence revizyon ameliyatı olmayın çünkü eskisinden çok daha berbat olabiliyor sonuçları...yani biraz daha bekle bence en az 1 sene geçmeli benim fikrimce.

12. 25 Mayıs 2008
  13. cedrina

cedrina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynen senin dediğin gibi dr umda 15 dk süreceğini ve lokal anestezi ile yapacağını söyledi.tabi eğer 3 ay sonra yine aynı sorun olursa,bence sorun yok şişliktendir çok büyük bi ihtimalle dedi.ama yinede sen kendini mutlu hissedene kadar uğraşırım dedi.bakalım canım inşallah 3 ay içerisinde düzelirde gerek kalmaz,çünkü bu beni daha çok korkutuyor.

14. 25 Mayıs 2008
  15. Dolcissimo

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah canım herşey gonlumuzce olur...Benim de 1 ayım kaldı ama hala dr secemedim carsamba da bi doktorla goruscem off kafam çok karışıyo zaten cevremde bana destek kimse yok arastrmayı da kendi kendime yapıyorum:bbo:

16. 26 Mayıs 2008
  17. cedrina

cedrina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bitanem sende ankaradasın ferruh bingülle bi görüş derim.ben aslında ona ameliyat olmayı çok istemiştim.fakat evime uzak diye eşim,şimdi ameliyat olduğum hastaneyi tercih etmemi istedi.ferruh beyi çok övüyorlar,iyice araıştırmanı tavsiye ederim.ben 1 hafta içerisinde hemen yaptırdım,şimdi keşke biraz daha araştırsaydım diyorum.umarım herşey senin için tahmin ettiğinden daha iyi olur.sevgilerimlea.s.

18. 26 Mayıs 2008
  19. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    ben o bahsettigin doktora görüsmeye gittim begenmedim.....