Burun nasl der, Burnu den Arkadalar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve incikuboncik tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : incikuboncik
  1. incikuboncik

incikuboncik Guest

BURUN DÜŞMESİ SİZİNDE Mİ KABUSUNUZ?
    Burun ucu kıkırdak çatısının teknik kusur ile korunması gereken yerlerinden kesilmesi sonucunda oluşabilir. yıllar sonra burun ucunun yavaşça aşağı düşmesi ise, derialtı dokularının incelmesi, elastik liflerin azalması, derinin yaşlanması neticesi meydana gelen fizyolojik bir durumdur.

Kızlar ben henüz rinoplasti olmadım ama burun düşmesi olayından çok korkuyorum sizde korkuyormusunuz burda da karşılaştım burnum düştü diyen kızlarla ve bu topiği açmaya karar verdim burun düşmesi konusunda bilgisi olanlar buraya yazarmısınız
    ben burnumu çok kaldırtmayı düşünmüyorum zaten ama ne bilim olduğundan daha aşağı iner diye korkuyorum:nazar:

Ekli Dosyalar:

2. 25 Mayıs 2009
  3. nursen03

nursen03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm inci:) bende 12 haziranda tunç tiryaki ye ameliyat olacağım. şimdiden acayip bir korkum var ama doktoruma güveniyorum. burun düşmesi senin de olduğu gibi herkesi korkusu inanırmısın bende çok korkutorum:KK43:

4. 25 Mayıs 2009
  5. cilek.35

cilek.35 Guest

bişi olmaz:)

6. 25 Mayıs 2009
  7. masummasal

masummasal Guest

artık burun düşmesi tarih oldu arkadaşlar,yeni tekniklerle yapılan ameliyatlarda böyle birşey söz konusu değil,bende böyle düşünüyordum ama doktorum uzun uzun anlatıp bilgilendirmişti ve böyle birşeyin sözkonusu bile olmadığını söylemişti,doktor seçimi önemli,içiniz rahat olsun

8. 25 Mayıs 2009
  9. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bu olayı suan ben yasamaktayım 7 yıl önce amlelıyat olmustum adanada..sua burnumun ucu düştü..düşme olayını şöyle anlatayım 1 yıldır cekıyorum zatende bu yaz inşallah amelıyat olacagım..sıkılmazsanız okuyun..burnumun sağ tarafı uç kısmı çöktü iç kısımdan kapandı o taraftan nefes alamıyorum o dusen et kısmı sureklı içten hep yara oluo sureklı kabuklu dıstan helee sinir oluyorum resmen o sağ uç kısmım cukur burnumda sağa tarafım delıgı kucuk soltaraf buyuk duruo cok kotu durumdayım ya delı olacam ben yanıya zaten ılk acıldıgındada benı8m burnumun ust kısmını doktor cok inceltmıs oymus ortadan ıtıbaren burnum cıkıktı kargamel duruo yane yandan offff offffffff

10. 29 Mayıs 2009
  11. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım sıkma tatlı canını en kısa zamanda düzelir inş moralını bozma sakın canım.

12. 1 Haziran 2009
  13. saSEsule

saSEsule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım moralini bozma düşünüp düşünüp..snuçta çaresi var ve yeniden ameliyat olup kurtulabileceksin...çok iyi bir dr.seç canım..iyi araştır...birkaç dr.la görüşüp hemfikir al...burnunun kemer kısmını çok oyduğu için mi düşüklük oluşmuş...ilk açıldığında belliydi demişsin..son 6yıl şekli de istediğin gibi değildi sanırım öyle mi??... ben de 18mayısta oldum ameliyat...şimdilik memnunum ama uzun vadede neler olur bilemiyorum...

14. 1 Haziran 2009
  15. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım ilk açıldıgındada bellıydı zaten burnumun üst kısmı cok oyulmustu hıc kemık kalmamıs dıyebılırım ama ortadan ıtıbaren burnum cıkıktı yane önden bakınca ıkı burun gıbı duruyor yandanda bakınca karga gıbı duruodu hade onu gectım son bır yıldırda burnumun ucu içine çöktü o kısım dıstan cukur duruyor dusunsenıze cok kötü bır durum ya içten sureklı yara burnum sağ kanat içinde sol kanat normal duruyor aman öyle bır dert işte cok canımıs ıkıo okul bıter bımez doktora kosacam

16. 3 Haziran 2009
  17. saSEsule

saSEsule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bence de biran önce dr.a gitmelisin..yara olup sağlığını da olumsuz etlikiliyorsa kötü tabii..çok geçmiş olsun umarım doğru doktoru seçer ve bu dertten kurtulur hatta yeni burnunla çokçok mutlu olursun canım....

18. 3 Haziran 2009
  19. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım 7 yıl önce olduğunu yazmışsın haliyle ozamanki ameliyat şimdikinden çok farklıydı
    şimdi burun düşmesi yok diyorlar ama bilemiyorum şimdide burnu düşen yokmu sanki,,
    vardır elbet hatta ben bi doktor sormuştum onun yaptığı burunlar 6 ay sonra düşüyor dediler yani mutlaka şimdide vardır
    korkuyoorrruuuummmm