Burun Tasarımı-Fikrinize İhtiyacım Var! (Yakup Avşar)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve tramola tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tramola
  1. tramola

tramola Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba, ben kasımda Yakup Avşar'a ameliyat olacağım,bana bir tasarım yaptı ama yine de emin olamıyorum, birazcık daha kavisli, hafif daha kalkık olsun mu vs. Ben doğal olsun, kemer kalksın ucu da azıcık ona göre toparlansın istedim ama şimdi yaptırmışken biraz daha farklı mı olsa diyorum.. Resim profilimde, herkese açık. Buraya da eklemeye çalışayım yapabilirsem. Gerçekten fikrinize çok ihtiyacım var... Fotoğrafın altına yorum yazamıyorum,önceden yazan arkadaşlara buradan teşekkür edeyim:)

2. 1 Ağustos 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm tasarımına şimdi b aktım güzel görünüyorr..ama dedigin gibi az bşy daha ucu kalkık olabilir ozman daha kavislide durur..ama bbu halide güzel deişiklik olmasada sana yakışmış:)

4. 1 Ağustos 2010
  5. Tatli_tugce

Tatli_tugce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba tramola,

bende kasimda yakup avsara ameliyat olmayi dusunuyorum. Ama artik ben tasarimi, burunu falan bosverdim, bende coook ama coook anesteziden korkuyorum :KK43:

Bugun internetden okudum anestesi olanlar arasinda ölenlerde oluyormus :KK43: Ve birdaha uyanamiyanlar. Bu beni cok korkutuyor.

Guzel burun sahibi olalim derken, canimizdan olmiyalim?

Bu arada ben senin profilinde resim goremiyorum?

6. 1 Ağustos 2010
  7. deniz.deniz.im

deniz.deniz.im Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende resim göremiyorum

8. 1 Ağustos 2010
  9. tramola

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ...........................................

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Mayıs 2011
  10. 1 Ağustos 2010
  11. tramola

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nem çok teşekkür ederim, ben de çok hafif biraz daha kavis istiyorum ama bilmem ki nasıl durur.. işin komiği ilk başta bu tasarıma bayılıyordum fakat burada konuları okudukça, onlarca resim gördükçe aklım karıştı, iyi mi :))

Tuğçe senin ameliyat tarihin belli mi? Ben 12sinde olucam kısmetse. İnan ben de korkuyorum anesteziden, şimdiye kadar hiç ameliyat olmamıştım. Etrafımda ameliyattan vazgeçirmeye çalışanlar var üstelik, hep bu narkozu falan söylüyolar, artık düşünmemeye çalışıyorum canım. Sonuçta mesela uçağa binerken de risk alıyoruz, artık öyle düşünmeye çalışıyorum ben:))

12. 1 Ağustos 2010
  13. deniz.deniz.im

deniz.deniz.im Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gereğinden fazla korkmayın iyice düşünün öyle karar verin gösterdiğiniz tasarım güzel ama az daha kavisli ve kalkık daha güzel olabilir birde küçük mü yoksa orta büyüklüktemi bir burun istiyorsunuz onu iyice konuşun sizin istediğiniz ve yüzünü en çok yaşıkacak küçüklükte olsun ayrıca formda yakup avşara ameliyat olanlardan da fikir alabilirsiniz

14. 1 Ağustos 2010
  15. Chrome

Chrome Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Tramola; Tasarım yüzüne gayet uyumlu görünüyor bence.
    Bende Yakup Avşara ameliyat olcam ekim ayı için gün alcam :1rolleyes:

Tatlı Tuğçe; Yakup beyin ekibine güven, anesteziden korkma :KK66:

16. 1 Ağustos 2010
  17. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    @ Tramola : daha dune kadar cok cesaretliydim simdi ameliyat gununu aldim alali acayip sinirli boyle bir gerginim cok korkuyorum ve kotu hislerim var bunlar acaba normal mi ya.. Su an cok sevincli olmaliydin cunku yillardir istedigim ameliyata sadece 1 hafta kaldi ama.. Acayip sogukkanliyimdir normalde, doktordan igneden hic korkmam acaba icime mi doguyo birsey mi olacak delircem bu stresten

18. 1 Ağustos 2010
  19. tramola

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ya normal sanırım böyle olması. Ben şimdiden -daha üç ay var- düşündükçe böyle bi tuhaf oluyorum.Operasyon sonuçta, hem de tam suratımızın ortasından :)) Ama emin ol çok rahat geçecek ve sonucu çok güzel olacak. Kullanılan teknoloji, hasta-doktor ilişkisi vs. herşey çok farklı şimdi. Kendini rahatlatacak birşeyler yapmayı denesen, düşünmesen?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.