Burun tasarımım geldi sizce nasıl? (Yakup Avşar)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Chrome tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Chrome
  1. Chrome

Chrome Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Tasarımıma profilimden bakabilirsiniz, herkese açık.
    Sizce nasıl? (Fikirleriniz benim için önemli)
    Ben şimdiki haline çok alışmışım o yüzden, siz daha objektif bakabilirsiniz.
    Şimdiki halinden memnun değilim ama bu da çok değişik geldi ilk kez gördüm diye mi bilmiyorum... Yardım bilmiyorumkismile
    Yorumlarınızı buradan yazarsanız sevinirim çünkü mesaj sayım 100'ün üstünde olmadığı için oradan cevap yazma hakkım yok...

2. 27 Temmuz 2010
  3. Kalila

Kalila Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    çok hoş olmuş cnm ama çok az kısaltılabilir de bence.

4. 27 Temmuz 2010
  5. Chrome

Chrome Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Tşk ederim yorumun için annemde kısa olsa nasıl olurdu diye söyledi. Belki de kısa tasarım görsem beğenirdim bilmiyorum :uhm: Ucu çok mu sivri?

Kavis yada kalkıklık nasıl olmalıydı bu orantı iyi midir? Çok soru sordum biliyorum ama 3 soru sordum ailem bıktı şimdiden...

patatesalatasi Profilime bıraktığın mesaj için teşekkürler a.s.

6. 27 Temmuz 2010
  7. Kalila

Kalila Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hayır cnm bence sivri değil.aslında tek başına bakıldığında uzun bir burun değil ama dudakların dolgun olduğu için o bölüm biraz daha açılsa daha iyi olur sanki.bence düz çok güzel pek kavis taraftarı değilim zaten genelde.benim uzun bi burnum vardı, ilk tasarımımda sadece üstüyle oynanmıştı, sonra tasarıma baktım baktım böyle olmaz dedim bir daha tasarlattım bu sefer kısallttırdım cidden çok farkı oldu.yüzün orantısı yakalandı sanki, gerçi seninki fazla uzun değil ama birkaç milim bile farklı bir hava katabilir, bir de öyle bak derim..

8. 27 Temmuz 2010
  9. Chrome

Chrome Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hmm..
    Tasarım gelince insanın burun şekline karar verme aşamasının bile çok zor olduğunu fark ettim. Kesin olucam ama görüntüsünde kararsızlık yaşamaya başladım bile. Gittiğimde birkaç tasarım daha yapmasını isticem. (sizin önerileriniz önemli bu yüzden)

Yakup bey burnu yakından görmeden fiyat söylemiyomuş. Zaten bu tasarım da başka alternatifleri görmeden içime sinmicek gibi. O yüzden randevu alıp gitmeyi düşünüyorum...

10. 27 Temmuz 2010
  11. pikolat

pikolat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana soracak olursan burunla dudak aralığını biraz daha fazla tutmalı (bence ) :)

12. 27 Temmuz 2010
  13. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    pikolata katılmaktayım bencede burun ve dudak mesafesi açılmalı burun daha kısaltılmalı güzel bir tasarım ama daha güzel olabilir kolay gelsin:):)

14. 27 Temmuz 2010
  15. patatesalatasi

patatesalatasi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dudakların dolgun oldugu için bence hafif daha kalkık olursa yani dudak burun mesafen cok az daha acılırsa cok güzel olur onun dısında güzel bence

16. 27 Temmuz 2010
  17. Chrome

Chrome Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kendim bir tasarım yapıp ekledim bu kez. Ona da bakabilir misiniz? Ucunu daha yuvarlak yapmaya çalıştım bilmiyorumkismile
    Yorum yapan herkese teşekkürler...

18. 27 Temmuz 2010
  19. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    chrome, iki tasarima da baktim. yakup beyinkini biraz uzun buldum ama cenen iceri dogru olmadigi icin yuzun o burnu kaldirabilir, o konuda sorun yok. ama daha kalkik ve kisa olsun diyorsan bence bu sefer kavis azaltilmali. yakup beyin tarzi sanirim cok kalkik burun yapmamasi, burun alti duz oluyor benim gordugum kadariyla. bence sen ne istedigine kesin olarak karar vermelisin, aklinda soru isaretleriyle girme ameliyata, her sey istedigin gibi olsun:) senin yaptigin tasarimda ucunda biraz sorun var bir de soyle kalkik hem de daha kisa bir sey yaptim ben, begenir misin bilmiyorum :) simdiden gecmis olsun a.s.

Ekli Dosyalar: