Burun tıkanıklığı deyip geçmeyin..

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve gxuxlxuxcxuxk tarafından 19 Aralık 2007 başlatılmıştır.

19 Aralık 2007
    Konu Sahibi : gxuxlxuxcxuxk
  1. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili anneler sakın bebğinizde veya çocuğunuzda hafif derecede olsa burun tıkanıklığı varsa es geçmeyin..burun tıkanıklığı orta kulak iltihabına dönüşebiliyor..nitekim ben geçen sene yaşadım..oğlumla beraber anneannesindeydik..salonda oğlum yattı bizde annemle tvnin sesi kısık birşekilde izliyorduk.oğlum bir anda sıçradı ben herhelde rüya gördü sandım..hemen ardından sanki boğulacakmış gibi hareketlerde bulundu..annem çocuğa birşey oluyor diye bağırdı..hemen kaldırdık. annem kızım burnu tıkanmış dedi..hemen serum fizyolojik damlattık..ogünü o şekilde atlattık..ertesi gün çocuk hafif ateşlendi ve gece yine burunu tıkalıydı..sabah kaptığım gibi hastahaneye götürdüm..kulağındada hafif pislik vardı..dr.dediki..orta kulak iltihabı olmuş dedi..dedim neden ew soğuk degildi ve grip veya nezle degilki dedim..dr.hiç alakası yok..burnu tıkalımıydı dedi..ewet dedim..bakın dedi..burun tıkanıklığı ya kulağa yada genize doğru akar ve çocuk ya bronşit olur yada orta kulak iltihabı olur dedi..bir sürü ilaç yazdı ve gönderdi..çok şükürkii..haftaya kontrole gittiğimizde iyileşmişti..şimdi çok tedbirliyimm ufacık bir grip nezle veya gece nefes alamıyorsa hemen damla damlatıyorum..damlayı 3 yaş altı çocuklara vermiyorlarmış..geçen sene damlayla tanıştık..geçen seneye kadar serum fizyolojik kullanıyordum ama artık damlamız var..hanımlar bu konuda yaşadığım olayı sizlerle paylaşmak istedim..sağlıcakla kalın.. sevgilerimle..

2. 20 Aralık 2007
  3. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşımın için teşekkürler arkadaşım ...........................ŞenizŞeniz

4. 20 Aralık 2007
  5. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne demek arkadaşım..sevgiler..mucxx

6. 24 Aralık 2007
  7. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm canim paylasimin icin cokkk sagol,evet benim kizda oldugu zmanlar damla veriridim ve ben damlayi ilk aylarda bile kullanabilirdim ama tabiki 1yastan sonra kizim grip olunca kullandim bazi damlalar var onu bebegin ilk dogdugu anda verebiliyorsun,kendine ve begine cok iyi bak saglicakla kalin,,,,,,,

8. 24 Aralık 2007
  9. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım saol sende bebişine iyi bak.her ne kadar iştahsız olsalarda..biz elimizden geleni yapıyoruz bundan eminim..öptümm senide bebişinide..Şeniz

10. 25 Aralık 2007
  11. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama canim ins duzelirler ne diyim guzelim ya,ins gun gelecek seninle ben yedikleri zamanlari yazariz,ozamanda mutluluktan ucariz galiba valla bn ucarimmm:teytey::dance:

12. 25 Aralık 2007
  13. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım kıyamam sana..ne kadar zorlandığını biliyorumm..ne yapalım bizizm minnoşlarda böyle..2.inşallah böyle olmaz ikimizinkide..:1hug:

14. 26 Aralık 2007
  15. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ins arkadasim ins,valla ben hayli zorlanip uzuluyorum, ne yapim ana yuregi,kizimi okadar cok seviyorumki,onun ictahsiz olmasi karsimda kilo vermesi beni cok uzuyor,birseyle olmali ictahi gelmesi icin ama ne???

16. 26 Aralık 2007
  17. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım:teselli:.........

18. 26 Aralık 2007
  19. *seli*

*seli* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Biz de aynı şüpheyle kızımı bugün doktora götürücez..Yaklaşık 1 hafadır burnu tıkalı,hafif te ateşi var..Pek hasta gibi durmuyor ama ben de kulak problemlerinden çok korkuyorum..Bakalım dr ne diyecek..
    Bilgilendirme için çok teşekkürlera.s.