Burun üzerindeki siyah noktalar için ne yapmalıyım?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve EU2 tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar burun üstündeki siyah noktalara ne önerirsiniz doğal yollarla_?

2. 31 Ağustos 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yoğurt ve limon suyunu karıştır, sür beklet yıka..çok fazlaysa işe yaramayabilir.....

4. 31 Ağustos 2008
  5. bilge85

bilge85 RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  6. 31 Ağustos 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. 31 Ağustos 2008
  9. selinda85

selinda85 Guest

canım yuzunu derinlemesine temızleyen jeller var veya dove un yesıl renklı sabunuyla ıyıce temızle,bıraz su kaynat ve yuzunu bu buhara tut gozeneklerın acılması ıcın,daha sonra bır yumurtanın akı bırkac lımon damlası ve bıraz kil mıkserle ıyıce kopurt ve yuzune sur kurumasını bekle,yıka ve nemlendiricini sur cildinin sıyah noktalardan arındıgını goreceksın bunun yanıda saglıklı bır gorunum veriyor haftada bır mutlaka yapkaydirigubbakcemile5

10. 31 Ağustos 2008
  11. Cerenx

Cerenx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle katılıyorum. Çok işe yarıyor. Bi aralar düzenli kullanıyordum artık saldım çayıra.. :1closedeyes:

Kese de çok işe yarıyor. Üstelik doğal lifin üstüne tuz döküp tariş etmeden ovalarsan faydasını görürsün.

12. 31 Ağustos 2008
  13. EU2

EU2 Guest

normal unla yapsan yapsan pasta çörek yaparsın kıs gamyoncuiremsu

14. 31 Ağustos 2008
  15. bilge85

bilge85 RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    normal un kesinlikle olmaz..mısır ununun orda çok önemli bir özelliği var,hem cildin kirini çok ii çekiyor hem de yapısından dolayı maskeyi yüzden çıkarırken cildin üst tabakasını soyuyor..ONA GÖRE YANİ..BEYAZ UN OLMAZZZZZ!!!:eek:klava:

16. 18 Ekim 2009
  17. muset

muset Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    body shop ta siyah nokta için metal bir çubuk gördüm... Bunu kullanan varmı acaba

18. 20 Aralık 2009
  19. kirmizibasliklikiz

kirmizibasliklikiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç duymadım o çubuğu:S juvena diye bi markanın bi maskesi vardı,kil maskesiydi sanırm 3 sene önce falan kullanmıştım çok iyi geliyodu hüüüp diye çekiyodu siyah noktaları.sonra bi ara juvenanın türkiyeye girişi yasaklandı dediler.bulamadım...geçen gün bi parfümeriye sordum diğer ürünleri varmış ama kil maskesini kaldırmışlar...anlamsız:S şimdi nerden bulucam bilmiyorum:KK43: